Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem megcsalt (nem 1 alkalommal, de 1 nővel)! Kiderült a dolog, de én adtam neki még 1 esélyt! Jól tettem? (De ha megtette 1x, megteszi máskor is?! )

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 13:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

nem dirket szedtem rímbe.

amúgy meg nem túl vicces a dolog.

2010. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is adtam az enyémnek még egy esélyt. Újra megcsalt, nem is egyszer, és nem is ugyanazzal a nővel.
2010. okt. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom,hogy emberek vagyunk, mindenki hibázhat, és tudni kell megbocsájtani. Persze ha újra félrelép, akkor ennyi volt...És ezt tudasd vele is...Arra semmi garancia, hogy nem teszi meg újra, de ülj le vele és beszéljétek át,hogy mit hiányolt a kapcsolatotokból,mert valamit biztos, ha másnál kereste.Ha esetleg elváltok és új férfi kerül az életedbe, ott sincs garancia, hogy hű marad a pasi.
2010. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

egy nő csak akkor megalkuvó, ha semmi önbecsülése nincs


aki egyedül boldog tud lenni, azzal ilyet kapcsolatban nem mernek megtenni.

mert az önbizalom sugárzik és tiszteletet ébreszt!


ha szolgának tartjuk magunkat, mások is annak fognak.


megbocsátani meg lehet, de változni kell, és éreztetni, hogy kikéred magadnak és legközelebb egy serpenyővel lesz ilyenért fejbevágva, és folyamatosan bizonytalanságban kell tartani, hogy bármikor kidobod, mert különben megint félre fog lépni!

2010. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2016. ápr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Titusztitusz ***** válasza:
Szerintem nem tetted jól...MEGCSALÁSRA(!!)nincs bocsánat, soha, semmikor...És nincs "mégegy esély"...Ezt az elvet vedd alapszabálynak mindig szerintem, és ez esetben valszeg némileg kiegyensúlyozottab életed lesz mindig...És nagyobb önbizalmad...
2016. ápr. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!