Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik mindig ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik mindig ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Megpróbálok rövid, tömör és lényegretörő lenni. A gondom az, hogy ha párkapcsolatba kezdek valakivel, elég gyorsan meghülyülök. Nem olyan régen egy barátom haverjával jöttem össze. Régebb óta ismertem és ameddig csak haverok voltunk, nagyon jól kijöttünk. Utána összejöttünk és néhány hónapnál nem tartott tovább a dolog. Folyamatosan veszekedtünk, állandóan játszmáztunk, hatalmi harcot csináltunk belőle, magasak lettek az elvárásaim. Mikor már közelítettünk a kapcsolatunk végéhez, akkor pedig tényleg megkattantam. Megszállott lettem, még többet veszekedtünk, döntések elé állítottam, felkerestem az exeit, nyomoztam utána, túl ragadós lettem. Érthető, hogy ebből mindenki menekül. Nem tudom miért csinálom ezt, de ha valami miatt nem érzem azt, hogy fontos vagyok valakinek, akkor ilyen sárkány leszek. Járok pszichológushoz, de jelenleg még nem érzem, hogy javult volna a helyzet.
márc. 26. 17:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Remélem jó nő vagy.
márc. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Talán gyerekkori sérelem lehet a háttérben, nem foglalkoztak veled eleget a szüleid és csak hisztivel tudtál több figyelmet kicsikarni és valami hasonlót csinálsz most is. De nem vagyok pszichológus és amúgy se lehet pár mondat alapján "diagnosztizálni", szóval ezt úgy kezeld.

Jó, hogy jársz pszichológushoz, ha valaha is szeretnél normális kapcsolatot, ezt mindenképp meg kell tanulnod kezelni.

márc. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Lehet vannak gyermekkori sérelmek, de a durva válásom óta vagyok ilyen.
márc. 26. 17:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Klinikai pszichológushoz menj vagy sématerapeutához.
márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha valami miatt nem érzem azt, hogy fontos vagyok valakinek, akkor ilyen sárkány leszek."

Ha nem érzed magad fontosnak a másik számára, miért teszel bele még több időt, figyelmet és energiát a dologba? Teljesen fölösleges.

Inkább mondd el, hogy mit szeretnél, és ha nem kapod meg, el kell búcsúznod, és vége.

márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Már azzal is jó úton jársz, hogy szakemberhez fordultál.

Jó, ha tudod, hogy néhány látogatás az elején senkinek sem hoz elvárt eredményt, ui. a pszichológus eleinte csak kérdéseket tesz föl, hogy valóban belelásson a lelkedbe, amíg teljesen fel nem oldódsz elmondani azt is, amit nem akartál, ill. amit nem tartottál fontosnak.

Nem kell azt hinni, hogy a látogatások számát akarja növelni a fizetés miatt.

Ezek után következik a terápia. Sok sikert és igyekezz uralkodni magadon.

márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szóval házas voltál?

Hány évig?

márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
0%
Én keresnék egy jóképű kötelet egy randihoz.
márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7

Igen, az voltam. Összesen 10 évig voltunk együtt. Én léptem ki belőle, de nagyon nem megy simán a válásunk.

márc. 27. 03:56
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem gondolod, hogy először a váláson kellene teljesen túl lenned?
márc. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!