Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondtam a férjemnek el fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtam a férjemnek el fogom hagyni, ezt mondta rá... Szerintetek zsarolni akar?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos pár éve már nem jó a házasságunk, 0 kommunikáció, 0 törődes, alig van itthon.

Többször bántott.

El mondtam neki hogy el fogunk költözni a gyerekkel.

Azt mondta ha ezt megcsinalom, ő abba bele pusztul, még többet fog inni, és a gyereket se fog járni megnezni.

Annyira sajnálom szegény kisfiamat(3 éves lesz lassan) annyira szereti pedig az apját, biztos többször kérdezni fogja.

Félek hogy lelkileg nagyon meg fogja viselni a gyerekem

De ez sem. Jó amibe most így el, hogy ezt látja hogy mi szülők így viszonyulunk egymáshoz.



márc. 27. 14:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, hogy ha elhagyod, nem fog belepusztulni, ha pedig többet iszik, azzal magának árt. A fiadnak majd megmagyarázod, amikor nagyobb lesz.
márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként felháborít ez a hozzáállás.


Zsarolás helyett mondjuk megkérdezhetné, hogy Mi a baj? Ne próbáljuk-e meg megoldani? Párterápia? Bármi, ami közelebb hoz titeket. Mert ez a zsarolás annyira visszataszító, hogy nem csodálkoznék, hogyha most jelen időben tipliznétek onnan. Pedig férfi vagyok, de ez kiverte a biztosítékot.

márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
LElépnék a francba, a gyerek ne lássa ezt. Ne éljen együtt ilyen gyökérrel, mint az apjának nevezett hisztis kölyök.
ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!