Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a körülményeken múlnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a körülményeken múlnak manapság a párkapcsolatok? Miért nem irányíthatja az ember maga az életét?

Figyelt kérdés
Gondolok itt munkahely, lakás, egyéb problémákra
2008. jan. 8. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az akadályok régen is megvoltak. Csak akkor az emberek (legtöbbször a nők) hajlandóak voltak lemondani dolgokról a közös jövő kedvéért. Most viszont valahogy önzőek lettek az emberek.
2008. jan. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek...

mindenki a sajátmagát tartja szem elött és azt h mi a jó magának!!!:(

2008. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindig is így volt. Sajnos manapság nagyon sok minden múlik az anyagiakon, azon, hogy van-e lakásotok, vagy albérletről albérletre vándoroltok. Nagyon szomorú dolog, de azért van egy előnye is ennek. Ha anyagiak terén mindketten felelősségteljesek vagytok, gondolok itt arra, hogy egymást támogatjátok olyan mértékben, ahogy azt a lehetőségetek engedi, az kifejezi azt, hogy Ti tényleg összetartoztok, a párkapcsolatotok nemcsak egy üres lufi. Én úgy hiszem, hogy a szerelem nagyon fontos dolog, és biztosan jól tud működni egy kapcsolat akkor is, ha nincs lakás, csak albérlet, vagyha nem egy túl jól fizető állásban vagy. Persze most nem a létminimumra gondolok, mert az talán mindenkit felörölne. Ha jó a párkapcsolatotok, akkor a kevésből is sokminden kihozható, de ehhez mindkettőtöknek tenni kell valamit azon kívül is, hogy kedvesek, megértőek stb. vagytok egymás irányába. Le kell mondani dolgokról, hogy előbb utóbb saját lakáshoz jussatok, ha nincs munkahely neki kell állni keresni, mert előbb utóbb a másik nem fogja tudni húzni az igát egyedül. Szóval arra próbálok kilyukadni, hogy nagyon sok külső probléma merülhet fel, de az is nagyon fontos, hogy Ti hogyan álltok hozzá a problémához.
2008. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátommal már 5 hónapja vagyok eggyütt és sok olyan akadály van ami közénk áll.Messze lakunk egymástól,egy csaj zaklat minket,mindenáron azt akarja hogy szakítsunk,.nagyon szeretem ő is nagyon szeret.Dehát oldjuk a problémákat. :) Ha igazán szeretitek egymász semmisem álhat közétek!
2008. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!