Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem hagy el, ha már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy el, ha már nem szeret?

Figyelt kérdés
Az a probléma az, hogy a párom közölte 3-4 hónapja, hogy már nem úgy érez irántam, mint korábban, viszont akkor megbeszéltük, hogy maradjunk együtt és azt mondta adjak neki időt hátha javul a dolog, de azóta csak egyre rosszabb lett, először megszűnt a szex utána megszűntek a csókok is és most már ott tartunk, hogy a beszélgetések, illetve a találkozások is a lecsökkentek, mert még nem élünk együtt. Úgy érzem, mintha nem is ő lenne, mintha egy idegen emberrel lennék együtt. Már többször mondtam neki, hogy inkább legyen vége mondja ki, mert én nem szeretnék szakítani, de nem csak ennyit válaszol, hogy ne legyek erőszakos és adjak időt.
márc. 28. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem hagy el, ha már nem szeret?"


Miért nem HAGYOD EL TE ha már nem szeret téged?

márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem meri kimondani. Tőled várja.
márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom megtenni sajnos. Ragaszkodok hozzá és a sok jó emlékhez, élményhez amiket együtt éltünk át, mert korábban nagyon jó volt a kapcsolatunk kb 3 évig. Meg félek a magánytól is, mert nem igazan megy az ismerkedés sem és tuti, hogy több évig nem találok majd új nőt, akivel ilyen szintre jutok, mint ahol voltunk már. Most terveztünk majd összeköltözni és elakartam venni feleségül és családot terveztem már vele…
márc. 28. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggők vagytok és addig míg nem lesz más a képben mint harmadik akivel alakulhatna valami, vagy nem bolondulnátok meg érte addig együtt maradtok. Maradjatok, de kérlek ne legyen utód, ne szenvedjen amiatt, hogy féltek egyedülállóként létezni. Jó?
márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Részemről ez igaz lehet, viszont neki én vagyok az első és eddig egyetlen férfi az életében, pedig már 27 éves. Nagyon zárkózott típusú nő és mondta is, hogy ha vége lesz a dolognak köztünk jó darabig nem szeretne új férfit az életébe. Gyereket meg persze semmiképp nem szeretnék egy ilyen kapcsolatba és esély se lenn rá, mert nincs köztünk semmi hónapok óta.
márc. 28. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Együtt sem éltek, semmi szex, alig találkoztok. Ezen már nincs is nagyon mit kimondani, ennek már rég vége. Ha neked szükséges a rendes lezárás, akkor beszélj vele. Semmit nem veszítettél amúgy, ritka egy jellemtelen gyenge ember lehet aki odabassza neked hogy már nem szeret és még a szakítást is tőled várja.
márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is volt egy hasonló történet. Még huszon pár évesen nem volt olyan határozott képem az életrol mint mai fejjel. A parom viszont idosebb volt nalam 9 évvel es nyilvan tobb tapasztala volt mindenben. Sajnos ha komoly dolgokrol beszeltunk es velemenyem volt valamirol és neki teljesen mas kepe volt errol, ő elkönyvelte magában hogy ilyen vagyok. Nem beszélte meg velem, néha beletett egy kis hisztit aztán azt sem tudtam mi van. Nalunk is ritkult a szex, és az evek soran ez lett a kapcsolatunk mondhatni legnagyobb problemaja. Nem valtozott és kozben alapjaraton alacsonyabb libidoja volt. Nem lehetett megoldani, azt mondta nem tudja oszinten megmondani szeret e és haladna e valamerre valaha a kapcsolatunk így a szex is részéről nem jött össze. Időt kért. De nem javult semmi. Vegul egy bagatel dolgon bukott el az egész. Nem illettünk össze vagy túl bugyuta voltam még, nem tudom, de sajnos ha megváltoznak az érzései az egyik félnek, ritka jogy jo sul ki belőle. Lehet Ti lesztek az ellenpélda, de mindenképp tisztázzátok le, mert csak időhúzás egy ido után. Foleg hogy írod , a talalkozok is ritkultak. Nehez helyzet. Kitartast.

29N

márc. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!