Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várnál a javulásra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnál a javulásra, ha a párod depressziós lenne?

Figyelt kérdés

10 év viszonylag gondtalan párkapcsolat és boldogság után meddig várnál a javulásra vagy sokkal inkább mi alapján döntenéd el hogy mennyit várj?

A probléma gyerekvállalás és veszteségek után robbantak be. Nincs diagnózisa depresszióra de valami olyasmi. Magába van fordulva, ideges állandóan, kiabál, dobálózik, káromkodik, elhanyagol minket és magát is, nem tudja kezelni az indulatait, önostoroz.

Jár szakemberhez, de sokszor úgy érzem itthon nem dolgozik magán tovább, nem csinálja a "házi feladatot" amiből arra következtetek hogy nem akarja igazán a változást.

Próbáltam türelmes lenni vele de már másfél éve tart ez az állapot.

Elhanyagol érzelmileg és fizikailag is, nem igazán beszélgetünk, csak ritkán de akkor mélyebbeket. Van némi változás az elejéhez képest, de nem vagyok biztos benne hogy ez nem kívülálló okok miatt van.

Próbáltam segíteni ahogy tudtam, de már egyre inkább elfogyott a türelmem és csak haragszom rá.

Aki volt hasonló helyzetben írjon valami tanácsot.


márc. 28. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Már nem várnék egy órát se.
márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg fel evet. De ezt neki is elmondanam, hogy ennel tobb idot nem kap.
márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszert nem kap? Egyébként nem sokáig húznám a dolgot.
márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magnézium és az omega3 is segíthet. Sőt egy jó multivitamin is. Én a Gal dolgokat ajánlom. Nekem időszakosan jön elő a depresszió és akkor már igyekszem szedni ezeket és többet kint lenni és sétálni.
márc. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem várnék. Volt depressziós párom, épp eleget vártam - a semmire, cserébe én is tönkrementem.


Szakítás után megfogadtam, hogy ezt még egyszer nem.

ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!