Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Intimitás hiánya, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intimitás hiánya, mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt és nekem hiányzik az intimitás, hetekig nincs csók se szex, még érintkezés is alig..

Már szóba hoztam a dolgot, azt mondja, hogy fáradt vagy fáj valamije mindig.

Van egy fél éves gyermekünk. Egyébként jól meg vagyunk. Szülés után hamar helyre jöttem, testileg jobban nézek ki, mint előtte, mégis úgy érzem, hogy nem kíván.

Tíz év van köztünk, lehet ez okozza a problémát? Én már tényleg nem értem. Meg nem csal, csak dolgozni jár el, onnan egyből jön haza.



ápr. 2. 13:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem kíván. Kérdezd meg, miért.
ápr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%

Nagy baj ha már ennyire nincs köztetek intim kapcsolat.

Elég kevés erre az hogy faradt szóval kerdezz ra a valódi okokra!

ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az anyát látja benned, a nőt már nem.
ápr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%

Ha féléves a gyermeketek, akkor nem lehetsz idős, de ő sem lehet, hiszen csak 10 évvel idősebb, mint Te.

Hormontablettát kellene szednie. Irány az orvos: szexológus.

ápr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
#4 Miért kellene hormontablettát szednie? Lehet, hogy mást simán dug szabadidejében.
ápr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%

#5:

olvasd csak el Kérdező utolsó mondatát! Én a kérdést szem előtt tartva írtam véleményt.

ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem indokolt hormonokkal beavatkozni a szervezetbe. Lehet, hogy a palinak szimplán nincs igénye a feleségére, ezért tömje magát gyógyszerrel, csomó mellékhatással...
ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én tippet adtam, amit elfogad, vayg elutasít, de - kérlek - Te ne dönts helyette.
ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha szülés előtt nem zavarta apukát a 10 év korkülönbség, akkor gyanítom, most se az a probléma.
ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb férfi sajnos ennyit tud. Vagy belenyugszol vagy keresel olyat akinek megy.
ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!