Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz, hogy a nők tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nők tartják fent a kapitalizmust azzal, hogy sosem elégedettek semmivel és a agresszívabbak, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Egyik barátom mondta ezt. Szerinte a férfiak békésebbek, elégedettebbek tudnak lenni, viszont a nők agresszívebbek, mindig többet akarnak, nem elégednek meg a lakással amiben élnek nagyobbat akarnak, nem elégednek meg a jelenlegi autóval jobb autó kell, nem elégednek meg a párjuk fizetésével keressen még többet és satöbbi. Szerinte a családon belüli erőszakot mindig megelőzi egy verbális erőszak amit a nők kezdenek és a férfi fizakai erőszakkal fejezi be és azt nagyítják ki, nem foglalkoznak a verbális erőszakkal.


Szerintetek is így van?


ápr. 4. 08:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nincs így.
ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondas is hogy minden erős férfi mögött áll egy nő.


Nekem is nem egy exem sehol nem lenne ma nélkülem.

ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A balesetes pasi mondta is (akj most tanul újra járni a baleset óta), hogy teljesen más lenne ha van kiért. Több lenne az erő is.
ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%

"Szerinte a férfiak békésebbek"


Ja, azért követik el az erőszakos és szexuális bölcselkedettek jelentős részét a férfiak.


"Szerinte a családon belüli erőszakot mindig megelőzi egy verbális erőszak amit a nők kezdenek"


Áldozathibáztatás lvl 99.


Ilyet csak a suttyó gyökerek gondolnak kb.

Persze oké, létezik a verbális bántalmazás, de ne legyél már ilyen.


Mondjuk valószínűleg egy megkeseredett provokatív incelke vagy, semmi más.

ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Tehat mond valaki egy orbitalis faszsagot es te ahelyett, hogy megmondanad neki, hogy egy ostoba okor vagy, helyette dedos modon kiirsz egu kerdest rola. Legkozelebb ird bele, hogy egy ismerosod kerdezi, hogy tudjuk mennyire kell komolyan venni a kerdest.
ápr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

"Legkozelebb ird bele, hogy egy ismerosod kerdezi"


Dehogy kérdezi ismerőse. Szándékosan provokál.

ápr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Paranoiás, szedtél már össze innen valami nőt, hogy tolod ezt a femináci dumát folyamatosan?

Jó papucs lesz belőled, előre mondom, tipikus példája leszel a bekattant feleséggyilkosnak.

Így kezdi mind.

Elhiszem, hiányzik a p.na.

ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
82%

#7


Ja, tehát aki nem egy nőgyűlölő egybites agyatlan buta gyökér az náci és papucs és mostmár leendő feleséggyilkos :D


Oké, ha te mondod akkor biztos így van. Persze gondolom a szüleidtől is ezt láttad otthon gyerekként.

ápr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
#4 Barátom mondta ezt nem én, csak megkérdeztem, hogy mit gondoltok erről. Egyébként nem incel van felesége.
ápr. 4. 08:59
 10/19 A kérdező kommentje:
#5 Beleírtam. Ott van a kérdésem alatt.
ápr. 4. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!