Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "nincs már szex" házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "nincs már szex" házasság után, hogy alakult ez a téma a következő kapcsolatodban?

Figyelt kérdés
Gyerekek után ha nincs szex, akkor válás után az új párral működik?
ápr. 4. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van kovetkezo kapcsolata, annak elhiheted, hogy a szex is megy ezerrel. Keves aszex ember van, szinte nulla eselye van annak, hogy egymasra talalnak. A nincs szex kitetel, az mindig az aktualis partnerre vonatkozik.
ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Egy évig volt szex, majd minden ott folytatódott ahol az előzővel abba maradt. Én már egyedül akarok élni, ugyanis rájöttem hogy férfi létemre csak a szex hiányzik, a sok agyhalál, meg felesleges körök már nem. Önellátó vagyok, anyagilag stabil, főzök, mosok, takarítok. Ingyen taxi, program felelős, szórakoztató bohóc, pót apuka, pénztárca, háztartási robot meg már nem akarok lenni, hogy azért 1-2 havonta legyen egy kötelező. 40 felett már csak tökéletesen érdek vezérelt nők és férfiak vannak, főleg egy válás után. -12 évig mindenki bepótolja azt ami elmaradt, majd utána jön a szokásos pusztulat.


Érzelmek, az érzelmi oldala már nem érdekel, ebben én már nem hiszek. Voltam szerelmes huszonévesen, az már elmúlt, azóta már bölcsebb lettem. Ha feláll a farkam, attól már nem leszek szerelmes, egy nő meg azzal hiteget amivel csak akar, nem dőlök már be ezeknek.

Igazából nálam már elment a hajó, egyáltalán nem keresek nőt közös fedél alá, marad az alkalmi szex ha van rá jelentkező, ha nincs az sem tragédia. A magam ura vagyok, szabad, nem nyúz senki, nem kell alakoskodnom, nem kell megfelelnem senkinek.

ápr. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok érintett, de működhet.
ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!