Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom hova tenni a párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni a párkapcsolatomat. A takarításon mások is ennyit vitáznak?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt, de másfél éve élünk együtt. Ennyi idő alatt akárhogy könyörögtem, nem sikerült a takarítást normálisan beosztani, mert én egyenlőtlen munkarendben dolgozok, a párom meg H-P-ig, kb reggeltől estig, hétvégén meg plusz melót csinál. Elvileg értem, de én anyagilag (meg máshogy sem) nem látok ebből semmi "hasznot".


Minden rám marad. Főzès, ruhák elrakása, egész lakás letörlèse, tisztán tartása.


Amit tőle kérnèk: porszívózás, felmosás, szemét levitel, erkély.


Utálja őket, de nagy nehezen, ha megkèrem, a szemetet elviszi, meg bevásárop, néha ki-be pakol a mosogatogèpből, felmosás az erkélyt.


Tegnap 2 órát takarítottam, kértem, hogy ma, mielőtt kezdem a melót, porszivozzon és kössön fel, hogy teljesen tiszta legyen a lakás.


Erre felhúzta magát, hogy megcsinálja értsem meg. Ez úgy szokott kinézni, hogy mindig ezt mondja, majd úgy kell könyörögni 1-2 nap múlva, hogy csinálja már meg mert minden fontosabb.


Elkezdett üvöltözni hogy miért idegesítem, miért kell felmászni. Aztán elviharzott.


A helyzet az, hogy amúgy nagyjából teljesen jó a kapcsolatunk, de ilyenkor elbizonytalanodok, hogy miért kell ezen így felhúzni magát, mikor mindig ez van.


Nem hisztiztem hanem normálisan megkértem, de ilyen heves reakciót vált ki belőle.


Szerintetek??? Másnál is így megy ez??



ápr. 13. 09:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kapcsolat már rég nem jó.
ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%

Te meg majd jó idegesen hagyd ki az ő tányérjait, ruháit

😜

Amúgy én elhagynám.

ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
44%
Hívjatok heti 1x takarítòt, probléma megoldva. Én speciel sosem csináltam ügyet a takarításbòl, nincs akkora retek itthon kettőnk után, hogy ezen vergődjek 😃 ùgy gondolom, ha ebből ekkora probléma van, akkor itt más gond is van.
ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk barátnőm ilyen. Úgy könyörgök hogy ha már össze hajtottam a ruháit tegye el és ne 3hétig legyen a komódon pláne mivel dől le már..


Vagy ikyrn szó szerint 5perces dolgok vagy amit tvzés közbe is lehet csinálni ő is megtudja csinálni munka után miután hazáért és kifujta magát..de neeem, ő állandóan idő hiánnyal küzd, pedig mindenről szinte én gondoskodok..


Mivel sűrűn hajtogatja fáradt stb,komolyabb orvosi oka nincs , úgy voltam vele az elején, jó oké pihenjen majd én megcsinálom..kár volt..

ápr. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
29%
Ha két hétben egyszer takarítasz, az untig elég, ha egyébként rendet tartotok, nem morzsázzátok össze a szobát. Miért kell akkor ügyet csinálni egy takarításból? Régen a családanyák mit csináltak? MInden teher rajtuk volt. Elég, hogy hétfőtől péntekig dolgozik, plusz még plusz melót csinál. Ne legyen olyan nagy ügy az a takarítás.
ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!