Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnyán megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán megbántottam a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adódott egy elég nagy gond a családomon belül, röviden vázolva a helyzetet családtagokkal felváltva ápoljuk a nagyit, amíg az otthonba be nem kerül, ha nem muszáj nem részletezném, de emiatt streszesebb vagyok, kevesebb időm van a barátnőmre, hiába élünk együtt. Látom rajta, hogy ez neki sem jó, de megértő velem, jobb kedvre próbál deríteni.

Sajnos az intimitás is nagyon kevés köztünk amióta fennáll ez a probléma. Egyszerűen nem megy, folyamatosan stresszelek, ki vagyok merülve, fáradt vagyok. És hát tegnap a barátnőm este próbált közeledni hozzám, kicsípte magát rendesen, szexi fehérnemű, stb. Fáradt is voltam, későre is járt, borzalmas napom volt, és azt találtam mondani, hogy "Hagyjál már békén bmeg, semmit nem segít, ha kvának öltözve riszálod magad". Nyilván rosszul esett neki, nagyon sírt, teljesen kiborult, hogy mostanában alig törődöm vele, pedig ő annyira igyekszik, nem érzi azt, hogy szeretem.

Rögtön megbántam, hogy ezt mondtam neki, mert amúgy marhára nem ezt érdemli, szeretem őt, nem akarom elveszíteni. Bocsánatot már kértem, az eset után próbáltam vigasztalni, de nagyon nem segített, csak jobban sírt, ma pedig, amikor épp itthon voltam, került engem, nem igazán szólt hozzám, szomorú is volt, valószínűleg a tegnapi miatt.


ápr. 13. 21:18
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
96%

Hát magyarázd el neki többször, hogy miért reagáltál így, mi van benned!

Egyébként meg foglalkozz vele rendszeresen. Biztos kell idő, mire ezt felül tudod írni...

ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nagyon eltoltad. Nincs garancia rá, hogy meg tud bocsátani, plusz ha meg is bocsát lehet hogy ez folyamatosan ott fog futni a fejében, hogy miket mondtál rá. Valószínűleg ezután nem fog próbálkozni nem fog a kedvedben járni, nem fog igyekezni. Tegyél meg mindent, hogy kiengeszteld, de ha nem megy, akkor fogadd el a döntését és adj neki teret.
ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz mit tenni, mint éreztetni vele, hogy sajnálod. De lehet nem fog teljesen megbocsátani.
ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
83%

Egyedül akkor tudnám megbocsájtani, ha el tudod magyarázni normálisan, miért reagáltál így. Azaz nem letudod annyival, hogy bocsi tudod, hogy beteg a nagyi, mert ennyivel nem tudnál pl belőlem empátiát kiváltani, nekem nem volt soha közeli viszonyom egyik nagyimmal sem, szinte semmit nem éreztem, mikor meghaltak, szóval nálam az alap az, hogy a nagyi az ilyen távoli rokon és ennyi.

De ha neked rohadt sokat jelent, akkor ezt magyarázd el érthetően.

ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Fú...hát ez tényleg nagyon csúnya volt. Szegény lány szerette volna kicsit feldobni a szexuális életeteket, igyekszik, sokaknál meg az a gond hogy nem csinál ilyeneket a nő. Nyilván bánod hogy ezt mondtad, ez ki is derült az írásodból, de ne csodálkozz ha nem próbálkozik többet ilyesmivel nálad. Sőt lehet másnál sem fog ha valamiért úgy hozná a sors.

Természetesen értem hogy nagyon nehéz időszakod van, de ezek a szavak sajnos mély nyomot hagyhatnak a másikban, ezért nagyon vigyázni kell.


Szerintem mutasd neki hogy szereted, de egy-ket napig hagyd ezt. Utána egy csendes pillanatotokban mondd el neki, hogy sajnálod és nem úgy gondoltad, de a jelenlegi helyzet miatt sokkal feszültebb vagy és nagyon rosszul reagáltál. Mondd el hogy egyáltalán nem kurvás az amit szeretett volna bevinni az egyuttlétbe, nagyon szereted és nagyon örülnél ha valamikor megismételnétek. Tűzz ki egy estét amikor elviszed őt vacsizni és mondd hogy akkor nagyon szívesen folytatnád azt amit sajnos múltkor csunyan elszalasztottál. És mondd el azt is hogy nagyon szerencsésnek érzed magad, hogy ilyen barátnőd van.

Persze ezt mind csak akkor mondd ha tényleg így gondolod! Ne csapd be ha aztán valamikor újra kijonne belőled hogy k*rvanak öltözik.

ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Fú hát ez tényleg elég durva volt, bevallom én lehet egy ilyen miatt szakítanék is (bár a körülményeket nézve, meg ha amúgy egy hosszú ideje tartó, stabil kapcsolat, akkor lehet, hogy megbocsátanék).


Nem tom tényleg erre mit lehet mondani, szerintem egyrészt legyél vele türelmes, másrészt a szavak helyett a tettekre koncentrálj, mert azok többet érnek. Nyilván az is fontos, hogy szóban mondd, hogy sajnálod, meg szereted, meg stb, de azért húszszor egymás után már kiüresednek a szavak, ha a viselkedés nem követi le őket.

ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
89%
Most,ha tíz évig kell ápolni a mamát,tíz évig nem dugod meg?Egy idő után ez csak kifogás.Hagyd békén,majd megbékél.De,ha eltört benne valami,akkor minden más lesz.
ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok a minden miatt szakítás párti, de ezután ott hagynálak, mint a szart. Rettentő nagy paraszt voltál.
ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
19%

Kérd meg a barátnődet, hogy segítsen neked a nagyit ápolni. Vond be őt, csináljátok végig együtt.

Engedd neki, hogy támogasson, engedd őt be az életedbe. Neked is könnyebb lesz, ha nem egyedül kell megküzdened mindennel. A barátnőd nagyon szeretne neked segíteni, de nagyon rosszul csinálja. Nagyon nem azt kapod tőle, amire valóban szükséged lenne. Mondanod kell, hogy épp mire van szükséged.

ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
92%
#9 ja miután lekurvázta, még kérje is meg, hogy cserélgesse a pelust a nagyiján, biztos repesni fog a megtiszteltetéstől a csaj :D
ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!