Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon csúnyán megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán megbántottam a barátnőmet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adódott egy elég nagy gond a családomon belül, röviden vázolva a helyzetet családtagokkal felváltva ápoljuk a nagyit, amíg az otthonba be nem kerül, ha nem muszáj nem részletezném, de emiatt streszesebb vagyok, kevesebb időm van a barátnőmre, hiába élünk együtt. Látom rajta, hogy ez neki sem jó, de megértő velem, jobb kedvre próbál deríteni.

Sajnos az intimitás is nagyon kevés köztünk amióta fennáll ez a probléma. Egyszerűen nem megy, folyamatosan stresszelek, ki vagyok merülve, fáradt vagyok. És hát tegnap a barátnőm este próbált közeledni hozzám, kicsípte magát rendesen, szexi fehérnemű, stb. Fáradt is voltam, későre is járt, borzalmas napom volt, és azt találtam mondani, hogy "Hagyjál már békén bmeg, semmit nem segít, ha kvának öltözve riszálod magad". Nyilván rosszul esett neki, nagyon sírt, teljesen kiborult, hogy mostanában alig törődöm vele, pedig ő annyira igyekszik, nem érzi azt, hogy szeretem.

Rögtön megbántam, hogy ezt mondtam neki, mert amúgy marhára nem ezt érdemli, szeretem őt, nem akarom elveszíteni. Bocsánatot már kértem, az eset után próbáltam vigasztalni, de nagyon nem segített, csak jobban sírt, ma pedig, amikor épp itthon voltam, került engem, nem igazán szólt hozzám, szomorú is volt, valószínűleg a tegnapi miatt.


ápr. 13. 21:18
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
20%
Hát attól függ mennyire szeret téged, vagy mennyire képes megbocsátani neked. Mondjuk sehogyse értem, hogy miért öltözött ki neked és próbált elcsábítani amikor tudja, érzékeli nagyon jól, hogy nincs hozzá kedved, erőd. De persze neked se kellett volna rajta levezetni. Egyébként lehet, hogy most az egyszer valahogy túllép rajta, de ha többször ilyesmi előfordul nem hiszem.
ápr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
67%
az még hogy hagyjál békén elmenne, de hogy bmeg, meg ribnak öltöztél, ilyen megjegyzéseket tennél.. hát. Az ember maga a stílus barátom, és te leszerepeltél. Megbocsájtani lehet, felejteni nem, szóval én kitennélek
ápr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
37%

Azért az erős, hogy ennyien kitennék a kérdezőt a teljes kapcsolat ismerete nélkül egy mondat után.

Mármint ha van egy egyébként jól működő kapcsolatod, a párodnak van egy nehezebb időszaka, az megviseli, de amúgy látni a végét ennek a szakasznak. Ilyenkor azért ne legyen már instant szakító-ok, hogy mondott egy rossz mondatot.

Nyilván csúnya, amit a kérdező mondott, nem helyes, de nem napi szinten történik meg, hanem egy rosszabb időszakban, egy kimerítő nap után kicsúszott, rögtön megbánta, bocsánatot kért. Ha ez rendszeres, akkor nincs mentség, aláírom, legyen szakítás, de a kérdésben egyetlen mondatról van szó. Egyszeri esetre azért nonszensz kidobni egy párkapcsolatot.

ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
32%

#23 Vagyok.

Illetve megemlíteném, hogy a hosszú, fárasztó nap utáni kezdeményezés, késő este, nem volt jó döntés a lány részéről. Azért látszik valakin, ha kimerült, aludni készül, ne adj isten beszélgettek is előtte. Ilyenkor nem túl célravezető szexet kezdeményezni, borítékolható a visszautasítás.

Nem a lány a fő hibás, nem érdemelte meg a beszólást, de azért láthatta volna, hogy akkor épp nagyon nem alkalmas.

ápr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
77%

Akármennyire vagyok fáradt, nem mondom a páromnak, aki kiáll mellettem egy szó nélkül egy nehéz helyzetben, hogy ne tekeregjen rb.nak öltözve bmeg.

Nem értem, mit nem lehet felfogni ezen.

ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs megkérni, hogy segítsen a mamám körül. Alapból nem terhelném ilyesmivel, másrészt mamám elég "érdekesen" viselkedik azokkal, akiket nem ismer fel, és a barátnőmet már nem ismeri fel.


#13 Fizetős segítség így is van, de több nem fér bele. Beszéltem a családommal, talán egy-egy napot meg tudnak oldani nélkülem.

Eddig teljesen jó volt a kapcsolatunk, idén lesz öt éve, hogy együtt vagyunk. Még soha nem viselkedtem így, nem tudom mi ütött belém, nem szoktam neki otromba dolgokat mondani. Tényleg, borzalmas napom volt, kezdjük ott, hogy az eset előtti este én maradtam éjszakára a nagyinál, nem volt pihentető, onnan mentem dolgozni, aztán munka után vissza oda, aztán bevásárlás, és úgy haza. Nagyon ki voltam. Az a baj, hogy sokkal kevesebbet vagyunk otthon egy időben, kevesebbet tudom éreztetni vele, hogy szeretem, közös programunk házon kívűl sokkal kevesebb. Többnyire vacsora közben beszélünk, alvás előtt ölelgetem, amikor otthon vagyok este, és nem alszok be hamarabb, de ennyi. Szex meg napi/kétnapi egyről lett másfél-két hetente egy

ápr. 14. 13:56
 27/47 anonim ***** válasza:
23%

Mint hogyha más nem soha nem beszélne csúnyán a párjával egyszer

az életében, vagy a családtagjaival, barátaival. Én szerintem baromi nagy gond, hogy ő szexszel akarja feldobni a kapcsolatot amikor ilyen nehéz helyzetben vagy. Azért ki lehet bírni anélkül, míg nem lesz másképp segítség, vagy míg jobban bírod a strapát simán. Lelki támogatásra van szükséged, hogy erőre kapj. Eléggé önző dolog amit csinált.

Jó, az se szép ami kicsúszott, de ő kezdte, egyáltalán nincs melletted. Én kiraknám a helyedben és nem fordítva.

Egyébként meg válaszolok akik szakitanának egy megjegyzés miatt arra a kérdező nem kíváncsi. Tudja, hogy nem kellett volna, tanácsot várt, nem letolást, úgyis eléggé sok baja van. Egy kis empátia sincs bennetek. Szégyen.

ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
63%

Akármilyen meglepő, tudok magamon uralkodni és nem mondok paraszt dolgokat. :D Nem mindenkivel fordul elő..

Mint mondtam, nem azzal van a baj, hogy rászóltál, vagy elutasítottad de a rib. meg a bmeg minek kellett.. Nagyon nyomult? Mondtad hogy álljon le, de ő csak jött és jött és jött?

Aki a csajt szidja, volt már olyan kapcsolatban, ahol elhanyagolták (az okok most nem fontosak)? Érezte már magát egy szrabbul a saját bőrében, egyre kevésbé vonzónak? Ő nem lehet elkeseredve? Ő nem hibázhat?

ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
47%

Persze hibázhat. De a kérdező is. És ő mégis megvan kövezve míg a csaj nincs.

Írta, hogy szex van csak nem annyi mint volt. Kinek esne jól full fáradtan szexelni, de komolyan? Na most ha ahhoz társul betegség, stressz meg duplán, triplán nem esik jól. És ezt nem képes úgy tűnik felfogni a barátnő. O szexelni akár akkor is amikor tudja, hogy mizu. Magára gondol, egoista. Ez mióta elhanyagolhato? Szerintem nagy a baj ha o neki szexelni támad kedve amikor a parja szenved...

ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
34%

#28 Összesen három-négy válaszba lett egyáltalán említve az, hogy a csaj valamit rosszul csinált. Abból kettő egy voltam, a 23-as kommentemet egészítettem ki a 24-ben. Ez azért nagyon nem a csaj szidása.

És nem, nem mindegy az ok, hogy miért vagy elhanyagolva egy kapcsolatban. Nem ugyanaz, amikor titokban csalnak, megundorodnak tőled, megunnak, vagy beteg öreget kell ápolni, anyagilag beüt a krach és többet dolgozik a másik fél, betegség van, stb. És az se mindegy, hogy meddig tart az elhanyagolás, pontosan mi ez az elhanyagolás, látni-e a végét. Hosszú, alapvetően jól működő kapcsolatokban is van olyan szakasz, amikor nem a másik az első, mert úgy hozta az élethelyzet.

Maradjunk annál a helyzetnél, amit a kérdésben látunk. Van egy párod, tart öt éve a kapcsolat, alapvetően jó, működik, szeret a párod, vannak közös programjaitok, nem bunkózott veled soha. Majd idős rokont kell ápolnia, folyamatosan kimerült, fáradt, stresszes, próbálja éreztetni, hogy szeret, de kevesebbet ér rá, nap-kétnapi szex helyett meg csak másfél-két hetente van egy. Egy rosszabb napon csúnyán visszautasít. Ne mondd már, hogy ez egy olyan nagyobb fajta hiba, ami első előforduláskor instant szakítóok egy hosszú kapcsolat nehezebb időszaka alatt.

ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!