Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan feszült mégsem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan feszült mégsem akar pszichológushoz jönni?

Figyelt kérdés

Barátnőm a gyerek téma miatt feszült. De amilyen a mostani kapcsolatunk nem akarom.


Ő nem akar jönni a pszichológushoz velem mert neki nincs baja.


Mindenért robban. Mindennel baja van. Most azért robban mert a telefonja szarakszik, tele a memóriája a telónak hiába szed le mindent. Most ezért csapkod..


Mindig az a reakció ő bármit csinál nem jó.. most is tudja h nem szeretem teljesen lehúzva a redőnyt mert bezártság érzésem van.

Ő lehúzta én miután elment fürdeni feljebb húztam, utána jött ki ruha nélkül és elkezdett háborogni h minek húztam fel..


ápr. 14. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van, senki sem szereti ha kukkolják... ha nem akarsz gyereket, mondd meg egyenesen! Ne pocsékold más idejét.
ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Cseréld le a csajt egy kevésbé hisztisre.
ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Tényleg bármi csinál, neked nem jó. Bizonyíték erre a többszáz kérdésed.

Gyereket meg sose akartál vele, csak hitegetted. Évek óta ezt csinálod.

Azt hitted, örökké tudod ezt játszani? Ennyire ő se ostoba.

ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
ez a nő off csak szólok.
ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
jézusom és ti, vagy ő akar gyereket? ne, komolyan mondom ne. érzelmileg totálisan értelenek vagytok. Rohadtul nem kell nektek gyerek, kíméljetek meg egy életet.
ápr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát akkor kuka....


Amúgy meg a feszültséggel nem csak pszichológushoz érdemes elmenni, hanem hormonális kivizsgálásra is... mik ezek az indulatkitörések... ha tényleg ilyen váratlan, és szerinted amúgy te semmiről nem tehetsz...

ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
A csaj érdekében dobd ki. Nem vagytok egymásnak valók, minden dolgotok idegesít már a masikban.
ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

“ Mindig az a reakció ő bármit csinál nem jó.. most is tudja h nem szeretem teljesen lehúzva a redőnyt mert bezártság érzésem van.

Ő lehúzta én miután elment fürdeni feljebb húztam, utána jött ki ruha nélkül és elkezdett háborogni h minek húztam fel..”


Igaza van. A minimum, hogy megvárod, amíg felöltözik, ennyit csak kibírsz. Az emberek általában nem szeretnek az ablak előtt meztelenkedni.

Amúgy meg nem csak most, hanem sosem akartál vele gyereket, erre kezd rájönni, azért van úgy bele betegedve a témába. Csak rabolod az idejét.

ápr. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem a legtöbben robbannak, ha leengedi a redőnyt, hogy nyugodtan pucérkodhasson, te meg felhúzod, hagy lássanak be.

Gondolom szokás szerint ô szexet akart kezdeményezni, te meg mindent elkövetsz, hogy ne kelljen.

Amúgy ha évek óta nincs szex, akkor ne is csodáld, hogy mindenbe beleköt, robban, és feszült. Nem pszichológus kell neki, hanem valaki, aki elkapja rendesen, meg pár orgazmus.

ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!