Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig az alkoholisták...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az alkoholisták találnak meg?

Figyelt kérdés
Mindenki tudott róla, de nem hittem el erről se. Megint egy alkoholista tetszett. Most adtam fel.
ápr. 15. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

"Mindenki tudott róla, de nem hittem el erről se."


Ezek szerint akkor te találod meg őket, nem ők téged.

ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Másnapos Sárkány ***** válasza:
34%

10 millió alkoholista országában mit vársz? :D No meg alkoholista és alkoholista között is van különbség. Hivatalosan napi 1 sör elfogyasztásától már alkoholista vagy, de mégse ugyanaz, mintha napi 3-4 liter bort vedelne az ember. Mint ugye ahogy én teszem. 5-6 liter bor a minimum. Van kedved ismerkedni? 😍😍😍

(bóóóócs, szar és gonosz a humorom, ez nem volt szép XD)

ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hogy sör illatod van...
ápr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
mas aki naponta es mas aki heti 1xer vagy 2xer iszik. A masok mondtak mindig valamilyen fajta tulzassal parosulnak.. valaki irigysegbol beallitotta valami remegos alkesznek kozben meg neha iszik.. azert montak rola ilyent, hogy ha az ovuke nem lehet akkor a tied se legyen.
ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mert én nem is iszom és nincs társasági életem sem szólva nehezen tudnálak felszedni....
ápr. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon egyszerű a megoldás a problémádra,legyél te is alkoholista és máris egy csomó palival tök jól összeilletek majd.
ápr. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert az alkoholistákhoz vonzódsz.
ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A családodban hány alkoholista van?
ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!