Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha több év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha több év után ilyen unalmassá válik egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok a barátommal párkapcsolatban. Nem élünk együtt. De sokszor érzem azt, hogy az egész unalmas. Egy héten egyszer, kétszer találkozunk, mert lakunk közel egymáshoz, nem egy településen élünk. De ha együtt töltjük az időnket, a barátomnak akkor sincs igénye semmilyen közös tevékenységre sem. Nem érdekli semmi, csak a saját hobbija. Se egy filmet nem nézne meg velem, ha itthon vagyunk, se semmi. Ha megyünk is valahova akkor sem fogja meg a kezem, az is tök uncsi vele, akkor se szól hozzám. Egy étteremben, pizzériában, bárhol csak a telefont nyomja.

Se egy közös mozizás, se fürdőzés, se nyaralás, semmi nem érdekli. Kirándulni voltunk már együtt, és ennyi. De akkor se nagyon szólt hozzám.

Ha itthon vagyunk is a telefont nyomkodja, mert hogy ő ezt otthon nem tudja, és nem is beszélget velem sokat.


ápr. 16. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a pasid az csak minek vagy vele? Hisz nem is szeret és érdekled.. szànalmas
ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig együtt vagytok ? :D Szerintem leírtam már a véleményem róla. (12)

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Mi is három éve vagyunk együtt, 2 és fel éve együtt is elunk, de sosem volt ilyen korszakunk, sőt, meg inkább szerelmesek vagyunk, mint az elején.
ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valaha csináltatok bármit is közösen? Mi fogott meg benne anno?Egyaltalán nem értem ezt (és sajnos beleestem én is ebbe a hibába), hogy hatalmas lángoló szerelemmel összejövünk, de egyébként szinte semmi közös téma, semmi minőségi idő, egyértelműen nem illïnk össze, 1-2 év múlva meg megy a csodálkozás.
ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kapcsolat, ez nulla.Mindkét részről.
ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Hányszor írod még ki? Már fél éve is ugyanez volt a nyomorod.
ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobd a francba.
ápr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tiétek nem több év után vált ilyenni, hanem mindig is ilyen volt.
ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!