Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran és hogyan veszekedtek?

Figyelt kérdés
Mi általában imádjuk egymást minden rendben van, viszont mindketten hevesebb személyiségek vagyunk és néha durva vitaink szoktak lenni. Ordibalas, stb. Aztán jön az, hogy ő pl ahelyett hogy megbeszélnenk elmegy aludni, én ezt nem tudom annyiba hagyni, és elkezdem "baszogatni" úgymond folytatom a vitát pedig csak meg akarom beszélni. O ilyenkor még jobban kiakad hogy mert hergelem és csinálom a konfliktust, én meg sírok mert én nem tudok így aludni. Bocsánatot nagyon nehezen kérek, ez is probléma, de nyilvan ha veszekszunk, úgy gondolom vedenem kell az allaspontom és nincs miért bocsánatot kérném. Ha tényleg olyan szitu azért ki tudom mondani, ha érzem hogy tényleg az én hibám. A kérdésem az lenne hogy más is szokott ennyire hevesen veszekedni? Sokszor majdnem szakítás a vége és uvoltozes...
ápr. 17. 19:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ő érzékenyen reagál és aztán érzéketlen? Míg te nem úgy érted és aztán nem bírod abbahagyni? Ha így van az nem lesz jó.
ápr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
7 éve lassan. Változó, hogy ki "kezdi" a veszekedés de általában igen, abból indul ki, hogy valami ártalmatlan hülyeség, és egyikunk felfujja a dolgot vagy felreerti.
ápr. 17. 22:44
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem friss kapcsolat logikusan. 7 év alatt hogyan lehet félreérteni mire gondol a másik ha nem bántóan adja elő? Nem ismerik egymást olyannyira, vagy önbizalomhiányos valamelyik/mindkettő? Biztos, hogy kölcsönös a szeretet, megértés, bizalom? El kéne gondolkodni ilyesmiken és míg nincs eredmény, elhangzanak durva sértések is, káromkodás, a másik hibáztatása, a másik érzelmei nem figyelembe vétele, hosszan tartó kiabálások addig tényleg ne legyen gyermek lényegtelen milyen gyakran történik veszekedés.

Azért legyünk őszinték nem túl jó, hogy félreértésből veszekedés van és az egyik sír míg a másik aludni akar, elvonul.

ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szeretjük egymást. De igazad van. Ezt valahogy kezelni kell. De ezek nem abból fakadnak hogy nem ismerjük egymast, inkább korábbi dolgok miatt mindketten túl érzékenyek és mellette túl heves személyiségek is vagyunk. Hamarosan osszehazasodunk, így szeretném ha ezt az egy dolgot ami néha mérgezi a kapcsolatunkat, megoldanank.
ápr. 17. 23:18
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem évente van olyan dolog, amiben nem értünk egyet, de ezen sem veszünk össze, hanem nyugodtan megbeszeljuk. Sosem ordibaltunk egymással.
ápr. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!