Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl féltékeny lennék?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel néha külön bulizunk, van olyan baráti társasága mind a kettőnknek, ami nem közös. Ezzel nekem semmi bajom nincs, viszont néha eléggé tud zavarni az, hogy ő miket vesz fel egy-egy buliba, akkor is, ha külön megyünk.

Mármint vannak azok a felsők, amik "hülyén néznek ki melltartóval" és olyankor nem vesz fel melltartót csak valami tapaszt használ. Engem rettenetesen zavar, hogy úgy megy bulizni, ráadásul nélkülem, hogy nincs rajta melltartó. Nem gondolnám, hogy megcsal, nem is tudom megmagyarázni, hogy miért zavar ez, amikor egy miniszoknya, egy dekoltált felső nem zavar, meg úgy semmi szexi buliruha nem zavar, akkor se, ha nélkülem megy, de egy elől nyakig érő felső, ami a hátánál kivágott, ezért nem vesz fel melltartót alá, na az már zavar.

Amikor ezt szóvá tettem neki tök normális hangnemben, akkor azt mondta szájhúzogatva, hogy jó, akkor nem megy így, felvesz mást, de túl reagálom, és szerinte féltékeny vagyok.

Igaza van?


ápr. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Attól vagy betojva, hogy könnyebben meglátják a melleit, könnyebben megmarkolják és hasonlók. Ja, féltékeny vagy. Nem tudom, hogy ad-e rá okot. Nem-e érzed magad elhanyagolva, vagy nem megértve valamilyen téren.
ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Bulikban mindenki kiöltözik r.bancnak. ez ilyen. Ha szolid nő kell akk szolidat kéne keresni meg csak azokkal szobaállni
ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Én meg sose hordok melltartót,se bimbótapaszt.Csak pár alkalommal évente.Ha megcsalna,biztos nem azért tenné,mert nincs rajta melltartó.
ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem emiatt nincs okod féltékenynek lenni. Miben más ez, mintha melltartoban van? Gondold végig, hogy miért zavar. Én egész nyáron nem hordok melltartót, mert ami kenyelmes az borzasztóan melegít. Igen, néha látszik a bimbó formája, ami miatt kapom a rosszalló pillantásokat néhány nőtől, de ennyi.


25N

ápr. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 De nem gondolom azt, hogy megcsalna...
ápr. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!