Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha vele vagyok, ő a legfontosa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vele vagyok, ő a legfontosabb és imádom, de ha hazamegyek akkor úgy érzem, menekülnék ebből a kapcsolatból. Mit lépjek?

Figyelt kérdés

lasssan egy éve van barátom őszintén szoval eléggé hullámzo iránta amit érzek többször volt h szakitottam vele de teljesen kikészült és viszszakönyörögte magát aztán fellángoltak az érzelmek de aztán megint elmulnak. most megint együtt vatgyunk de most ha vele vagyok imádom szeretem még a sex is jobb mint régen, de ha hazamegyek akkor mégis inkább keresnék egy srácot aki jobban hozzám valo (én 16 ő 25 éves)mindig mondja h szeret meg h neki én vagyok az igazi nem tudna nélkülem élni.nem tudom mit tegyek. látom rajta h télleg őszintén szeret a szemében látni. de én ezt nem biztos h ugyanezt érzem iránta. őszintén magam sem tudom....

ugy érzem csabdába kerültem mert ha megprobálok vele szakitani sir könyörög meg minden. nem tom mit tegyek...

kérlek segitsetek


2008. jan. 8. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 16-25 korarány kicsit sok. 9 év! Talán pont ez is közrejátszik, hogy labilisnak érzed a kapcsolatot.

Mérlegelj magadban, miért szakítottál vele? Milyen típusú srácot neveznél hozzád valónak? Egy 16 éves lány igényei kicsit mások mint egy 25 éves érett férfié! Mind érzelmi, mind szexuális tekintetben.

Üljetek le, és beszéljétek meg a dolgokat, hátha van megoldás! Mondd el neki őszintén, hogy mit érzel! Ha tényleg szeret, meg fogja érteni.

2008. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen teljesen másképp látsz és érzel, mint ha 25 lennél

majd meglátod.

-lehet most itt van életed szereleme az a férfi akit megérdemelnél, de nem tudod értékelni, mert még nem vagy érett hozzá! az ő komoly érzései téged taszitanak, ragaszkodik hozzád, mert szeret, te pedig nem szereted úgy ahogy ő, ezért is löknéd el magadtól.

Mit ne tegyél!!

szánalomból ne legyél vele, mert most csak ez köt össze benneteket!!

azt tudd, hogy később te is lehetsz majd ilyen helyzetben, mert minden amit a mostban teszel annak a következményeit te is megtapasztlod, itt egy találó mondás ki mit vet úgy arat

2008. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom lépj tovább! Fiatal vagy még előtted az élet! Válogass! Üljetek le, és mond el neki mit érzel! Egy 25 éves embernek meg kellene értenie, hogy vége! Sok sikert!
2008. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet h a lelked méllyén érzed hogy sok az a 9év

ha nem szereted annyira akk lehet h nem is szereted csak azt hiszed

sztem nem kellene vele maradnod


pux

2008. jan. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!