Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam hanyagolva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam hanyagolva?

Figyelt kérdés
Párom utazik egy hétre nyaralni a barátaival. Oké, de telefonon sem beszélünk előtte. Igaz ma akart, de én munka miatt nem tudtam már így,este. Azt mondta akkor már sajnos nem tudunk beszélni előtte telefonon, mert holnap már együtt lesznek egyiküknél délutántól, másnap utaznak. Nem értem, attól még holnap este miért ne beszélhetnénk picit.
ápr. 29. 22:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
59%
Ne picsogj…nem azért kapod ezt, mert férfi vagy….hanem mert valakinek ez a véleménye. Elég szánalmasak vagytok már. Pont hogy a nők vannak folyamat szidva, lenézve, mindig egy idiótának beállítva akinek semmi sem jó és nem a férfiak…..
ápr. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A nemed ismereteben tovabbra is allitom, hoyy tulsagosan naiv vagy. Aztan tovabb gondoltam, es arra jutittam, hogy beteollkodtal ide egy kamu sztorit, hoyy legyen mivel feszultseget szitanod. Lapozzunk.
ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Az tény, hogy trollkodás is van benne. De a sztori teljességgel valós. De te értelmesnek tűnsz. Miért vagyok naív szerinted? Biztos, hogy a barátnőihez megy ma, nem más pasihoz vagy ilyesmi. Azt én is érzem, hogy lehetnék számára fontosabb. Ja bocsi, ez már picsogás egy pasitól :D
ápr. 30. 09:55
 24/26 anonim ***** válasza:
91%
Gondolkoztam,és egyszerűen nem tudok olyan indokot,ami miatt egy hétig nem beszélnék ilyen esetben a párommal. Ha csak az odaútnál nem esek kómába. Azért egy hétbe,sőt naponta is beleférne 5 perc beszélgetés. Ha akarna találna rá alkalmat.
ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Viszont ezt nem tudom alkitani, hogy ertelmesnek tunsz. Alapbol kerdeses, hogy te hogyan definialod a kapcsolatot. Szerintem az nem kapcsolat, ahol ilyen egyoldalu dolgok a masik ellenere valosulbak meg. Nem tudom miert hivod kapcsolatnak, ez pont az ellentete annak. Kapcsolatnelkuliseg, amikor beleszolasod sincs a masik cselekedeteibe, max tudomasul veteli jogod van. Nok szoktsk ilyen helyzetbe kerulni, tapan ezert is reagalt mindenki automatikusan igy a kerdesre. Ebben az akarmiben tied a noi szerep. Ezen is elgondolkozhatnal.
ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Az a picsogás amit művelsz, hogy biztos azért ír más olyat mert férfi vagy….erre írtam a picsogást🙂
ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!