Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párommal kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párommal kapcsolatban túl erős bizonytalanságot érzek, akkor fel kellene adnom?

Figyelt kérdés

Úgy látom, ő jól érzi magát.

Én viszont azt érzem sokkal magasabb szintű jelekre vágyom elköteleződést illetően. Bennem van a hiba, hogy ilyesmibe vergődöm, más nő, aki tudja mit akar, és nem kapja meg, látja hogy a másik nem tudja megadni, bizonytalan, tuti kilép.


Sok-sok hibám van, ami miatt valószínűleg nem vagyok meggyőző egy igazán komoly kapcsolatot illetően. Úgy vélem ezek a dolgok túl nagy mèrföldkövek, mert szóba hozta őket.

Egyetemista vagyok, tehát nincs teljes állású keresetem. Új munkát kell keressek szeptemberől, még nem adtam be a jelentkezésem, mert sok volt az egyetemi teendő, de sokat kérdezi, mikor teszem meg, emiatt úgy vélem, neki ez kicsit nem fér bele, hogy ülök rajta. Nincs jogsim, 5x buktam, túl nagy csalódás volt ez nekem, nem akarom újrakezdeni, pedig látom, érzem, hogy kéne, de egyelőre nem akarom napirendi pontra tűzni. Ő is mondta, hogy megérti, de ez elég fontos azért a mai világban. Plusz ez részéről semleges, hogy a családi hátterem enyhén szólva picit gázos. Nem szívesen mutogatnám őket neki, utaltam rá, de azt mondta nem szükséges elmennünk ezért a szülővárosomba (3 hónaposak voltunk akkor).


Az ő családi háttere teljesen okés, mégsem mutat be a szüleinek, ez ad nekem bizonytalanságra okot. Közös jövőről nagyvonalakban sem említett soha semmit, bár az a helyzet, hogy ő elég laza és flegma alkat, cserébe nem valami rugalmas és én cseppet sem vagyok az a laza, optimista típus, aki ebben a bizonytalanságban sokáig elleszek.


Én már kérdezgettem arról, milyen félelmei vannak, miért is jó velem, mivel lehetne boldoggá tenni őt és semmilyen konkrét választ nem kaptam. :( Totál a sötétben tapogatózóm.


Tényleg, az alapján amit leírtam, úgy érzem többet tudok elmondani, milyen kifogásolni valója lehet velem kapcsolatban, mint amennyi dolgot igazán szerethet.


Én próbáltam őt megérteni a lassan 1 évünk alatt, elképzelni, mi járhat a fejében, mi fontos neki, mi nem, de nem tudtam meg eleget max. Csak sejtem, hogy ő most még túl laza és túl független, én nem látom hol kapcsolódhatna az életünk és leértékelem magam, mert mégis miféle biztonságot/bizalmat adhatok neki, amíg nincs is rendes munkám, rendes fizetéssel, meg tudom érteni, hogy ez egy dolgozó fèrfinak kényelmetlen, és hogy egy ilyen lányt be se mutatna otthon, mert semmit se raktam le az asztalra???


Tudom, hogy én sem tudom mi lehet a fejében, ha nem kérdezek rá, de nem tudom hogyan kellene asszertívan elbeszélgetni vele arról, hogy engem bánt, hogy nem kaptam semmilyem tipikus megerősítést, ami a legtöbb kapcsolatban megvan, nagyon hiányzik valami azt érzem.


Ő nagy gamer, úgy fogalmaznék egyenileg meg csapatban is szintet kell lépegetni apránként. Én úgy érzem most még nem vagyok elég magas szinten a szemében, de engem ez az érzés kicsinál...



máj. 1. 15:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
71%

Nem kifejezés, hogy mennyi dolgod van még magaddal. Végzett pszichológus aki ilyeneket ír mint te, nagyon messze van attól, hogy jól legyen.


Jobbulást! A következő 5 év nagyon nehéz lesz, légy erős és továbbra is ilyen kitartó!

máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan értelmes válasz volt, hogy azt már én is megköszönöm :D


Egyáltalán nincs vele több gond , mint bármelyik nővel az utcán és tényleg nehez lesz neki a következő időszak, de nem sokan viselnének jobban egy első szakítást az ő körülményei között.


Neked viszont lehetseges, hogy jobb lenne ha keresnél egy füzetet és abba írnád a beszólásaidat meg a jókívánságaidat :)

máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmi rosszindulatot nem szántam mögé, sajnálom ha így jött le. Csak saját tapasztalatból írtam le. Nekem mikor rájöttem, hogy segítség kell, nagyon sok idő volt a gyógyulás. Aztán amikor azt hittem megvagyok, jöttek újabb és újabb helyzetek amik próbára tettek. De ez rengeteg időbe került és nagy önreflexió kellett hozzá, anélkül nem ment volna. Gyógyszer már nem, de egy pszichológus időszakos látogatása még most is kell!

Tényleg nem bántani szerettem volna a kérdezőt, és sok jót kívánok neki!

máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne haragúdj , én olvastam rosszul. Sok volt a negatív komment ma , azt hiszem.

Bocsi , és minden jót neked is , ha már egy cipőben utaztok .

máj. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
(Egy cipőben járnak, egy hajóban eveznek.)
máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!