Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA nem szeretnék gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA nem szeretnék gyereket rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 15:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%

remélem egy genetikai roncs vagy, hogy nem akarsz gyereket. de sajna vannak olyan beteg emberek akik gyereket akarnak, annal ellenére, hogy betegek. lehet, hogy én vagyok morbid és kegyetlen, de a genetikailag beteg embereknek szerintem nem kéne gyereket vállalniuk.

üdv egy volt epilepsziás

2010. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert? Kötelező gyereket szülni és felnevelni?


Amúgy ott ba.ssza el az emberek többsége, hogy csak az érdekli, ő maga felkészült-e rá. Ha igen, akkor persze, egy gyors numera, aztán kilenc hónappal később kezdődik a több évtizedes szívás.


Arra nem gondoltok, hogy ha ilyen ütemben pusztítja az emberiség a földet, a gyerek egy romhalmazon fog felnőni?

Globális felmelegedés, vizek szennyezése, olajhiány, kihaló állatok, atombomba, járványok... tovább is van, mondjam még?

2010. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
6%
Biztos nem vagy rossz ember, csak egy átlagos, szar kis fosadék. Egy olyan unalmas ember, aki a sztereotípiák szülője, és talán ezért nem szeretik a magyarokat. Szíved joga, de szerintem eléggé érzéketlen lehetsz.. :)
2010. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
szerintem itt nem azzal van probléma h nem szereti a magyarokat meg a hazáját... egyszerűen nem szereti a gyerekeket, vagy logikusan belegondolt és elgondolkodott azon h mire szüljön a mai világban magyarországon gyereket, amikor a buszváróban nem lehet normálisan várni azt a sz@r buszt mert a cigányok ott vannak mindenhol és zaklatják az embereket... na ennyit erről...
2010. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

"szerintem itt nem azzal van probléma h nem szereti a magyarokat meg a hazáját... egyszerűen nem szereti a gyerekeket, vagy logikusan belegondolt és elgondolkodott azon h mire szüljön a mai világban magyarországon gyereket, amikor a buszváróban nem lehet normálisan várni azt a sz@r buszt mert a cigányok ott vannak mindenhol és zaklatják az embereket... na ennyit erről..."


Egy szóval nem mondtam, hogy ő nem szereti a magyarokat. Lehet, hogy nem volt teljesen egyértelmű, de a külföldiekről írtam. Igen, igen. Ez a baj, hogy túl sokan vannak, akik szépen sírdogálnak magukban, hogy már a cigányok is többen vannak, na de miért, kérem? Mert a magyar nem csinál gyereket. Ebbe kell belegondolni logikusan.

2010. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
és abba nem kell belegondolni h ezek a mocskok hegyre halomra szülik a gyereket és az én adómból élnek? neeeeem dehogy... ez a természetes magyarországon... hát gratulálok a nagy fejeseknek ott a naaagy budapesten...
2010. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
10%

"aztán kilenc hónappal később kezdődik a több évtizedes szívás."

gratulálok anyádnak hogy ilyen sikeres ember lett belőled, saját tapasztalat mi? jó nagy szívás lehetsz nekik!


Aki nem akar gyereket nem rossz ember hanem egy végtelenül önző dög.

2010. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól miért lenne rossz ember valaki? Én se szeretnék.
2010. okt. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
azt magyarázd már meg h miért önző aki nem akar gyereket? jobb ha megszüli aztán úgy nevelődik fel ahogy tanulta mert a szülő tesz rá magasról? vagy olyan aberrált idióta lesz mint az unokaöcsém? mert az anyjának csak azért kellett h legyen neki is... az ilyen embernek meg felesleges gyerek. szerintem nem önzőség...
2010. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

16:06


Abba is érdemes belegondolni, hogy a magyar miért nem csinál gyereket. Nem véletlen...


16:17


Ezt fejtsd ki kérlek! El nem tudom képzelni mi a kapcsolat a 2 között.

2010. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!