Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA nem szeretnék gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA nem szeretnék gyereket rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 15:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar gyereket az ne vállaljon, de aki úgy dönt, hogy neki kell pici, az nevelje fel tisztességesen.

Van, aki vállal, de jobbik esetben csak elhanyagolja, rosszabbikban állam neveli mert bántalmazta szülő /egyéb okokat amit eltudtok képzelni, azt gondoljátok ide/, nos, az olyannak minek gyermek? Inkább ne vállalt volna...

Aki meg úgy érzi nincs elég elhivatottsága, ereje, kedve /akármi egyéb/, az maradjon gyermektelen. Kész, ezért még csak elítélni sem kell, sőt!


Amúgy van olyan ismerősöm, aki ez előtt három éve csak azt hangoztatta, hogy ő nem akar gyereket, neki nem kell. Egy éves a kislánya most és tisztességesen neveli :).

2010. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2010. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én se akarok!

Az meg annyira idegesít ha azt mondják majd kinövöd stb!

Ez hülyeség!

Biztos van aki kinövi, de nem mindenki!

Én gyerekként se voltam gyerekpárti. Oviban se játszottam velük =/

De nem utálom őket vagy ilyesmi!

Azt meg egyenesen rühellem ha azt mondják lesz egy kosár gyerekem.....

Ne más döntse el csak azért mert nem képes elfogadni nem vagyok olyan mint ő! Ha szeretnél gyereket legyen stb. De ne más mondja meg, hogy lesz-e vagy sem! Engem sem érdekel kinek van és kinek nincs.


L/20

2010. okt. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!


Aki meg vállal gyereket az tényleg nevelje fel tisztességesen! Mert sajnos sokan nem így teszik! Ha nekem becsúszna biztos normálisan felnevelném. Az meg elég gáz, hogy a mai szülők között vannak olyanok akik annyira le..arják a saját gyereküket, hogy a gyerek is gyerekfejjel lesz terhes és züllött életvitelt folytat. Nagyon sok tizenéves szülőt ismerek akik még züllöttek is! Rosszul vagyok ettől...

2010. okt. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
jaj ne akadjatok ki ezen ennyire. Aki akar gyereket az válaljon ,én nem akarok és nem is fogok válalni. Majd ha esetleg látom értelmét.
2010. nov. 7. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!