Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most kezdhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most kezdhetek aggódni, hogy a betegségem elrontja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

SZóval az a lényeg, hogy fél éve meghalt a legjobb barátnőm és azóta mikor történik valami váratlan, vagy rossz dolog elég sokszor hiperventillálok. Ilyenkor egy légszomjhoz hasonló rohamom van ami azzal jár általában, hogy megfeszülnek az izmaim, alig kapok levegőt és nagyon fáj főleg a tüdő és a szívtájt lévő rész. Ilyenkor nem tudok magamról és vagy zokogok, vagy csak bámulok a semmibe. Fontos, hogy legyen velem valaki mert nehéz megszűntetni.

Most van egy 4 hónapos kapcsolatom, azt hiszem elég komoly, de tegnap először volt rohamom, mikor vele töltöttem az időt. Éppen egy jól telt éjszaka utáni reggelen tv-t néztünk. Ő nem tudott a "pánikbetegségemről". És beszélgettünk Nóráról, a lányról aki a legjobb barátnőm volt, majd olyan emlékeket láttam magam előtt, amiket sosem szabadott volna megtennünk Nórával.... Ez pont elég volt ahoz, hogy rohamom legyen. Nem tudta mit tegyen, csak annyit tudtam neki mondani, hogy papírzacskó. Nem tudta mit takar az az egy szó, de kirohant a konyhába egy papírzacskóért és gyorsan odaadta. Még jó, hogy valamilyen szinten magamnál voltam, mert másképp ott szenvedtem volna és nem tudta volna mit csináljon. Nagyon megijedt és beültetett az autóba, majd elvitt az orvosomhoz, aki tudta mi van és tájékoztata, arról, hogy már fél éve vagyok ilyen stb... A lényeg, hogy azóta már beszéltünk és el is hívott ma estére, meg bocsénatot kért, hogy nem tett semmit. Dehát sajnálom szegényt, mert én sem szivesen lennék egy olyan labilis személlyel mint én.....

Szerintetek ez okozhat valami nagy gondot a kapcsolatunkban:S?

előre is köszi

23/L


2010. okt. 28. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármi is lehet, mindegy. Inkább azt mondd el, hogy mit nem szabadott volna megtenned Nórával?
2010. okt. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Viki233 ***** válasza:
szerintem ha igazán fontos vagy neki akkor evvel nem fog törődni, mármint ezért nem fog veled szakítani, pláne h nem te tehetsz róla h ilyen betegséged van.
2010. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ második:)

Első, hát Nóra meg én régen minden hülyeségben benne voltunk és egyszer volt egy elég nagy menekülésünk pár pasi elől akik ránk akartak mászni. A helyzet elég rázós volt, magassarkúkat ledobtuk és futottunk, bújkáltunk aztán végül is otthon kötöttünk ki, de nagyon para volt a dolog. Szóval elég megrázó élmény volt, hogy kést szorítottak a torkomhoz és ha Nóri nem lett volna ott szerintem nem élnék.... Ezt meséltem el részletesen a fiúnak, mikor hirtelen rámjött....

2010. okt. 28. 17:37
 4/8 anonim ***** válasza:
szerencse h volt otthon papirzacskó... mi nem tartunk itthon :O
2010. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De mire kellett a papírzacskó? >:I
2010. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóval a hiperventilláció lényege, hogy nincs elég széndioxid és ezt a papírzacskóba ki-be fujkálás pótolja;) Ez a leg alapvetőbb dolog amit ilyenkor tenni kell/lehet mert:)
2010. okt. 28. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, ha az eset után elhívott és megérti a problémád, akkor nem kell aggódnod, mert valószínűleg igazán szeret. :)


Woozie

2010. okt. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ettől még nem gondolnám hogy labilis személy vagy.Ha dühkitöréseid lennének és olyakor olyakor agresszívá válnál akkor igen,de így nem.Az alapján,hogy visszahívott bocsánatot kért,úgy tűnik fontos vagy neki és inkább azon lesz,hogy segítsen,melletted álljon és ne lelépjen..

Remélem egyszer sikerül túltenned magad,bár nem tudom ez hogy működik..

2010. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!