Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-24 Csajok, Pasik: Nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-24 Csajok, Pasik: Nálatok a párkapcsolatban mennyire fontos az, hogy a pasi meg tudja védeni a csajt?

Figyelt kérdés

SZiasztok !


24 éves pasi vagyok, nincs barátnőm.


Szeretném kérdezni, hogy ha párkapcsolatban éltek, akkor Csajok ti mennyire veszitek figyelembe azt, hogy a pasitok, vagy a kiszemelt jelölt meg tud majd védeni benneteket?


Teszem azt, hogy párkapcsolatban vagytok, és nagyon komoly a dolog, szeretitek egymást, de a pasi nem egy nagyon izmos, erős izomzatú.

Ettől függetlenül, ha utcán megtámadna valaki benneteket, akkor a pasi védené a párját, a csajt, de nem mindenkivel szemben lenne elég az ereje.


Nem tud semmilyen harc kultúrát, nem tanult önvédelmet.



Ti hogyan vélekedtek ez ügyben? Hogyan látjátok ezt csajok, és pasik is külön-külön.

Illetve, ha párkapcsolatban vagytok, akkor volt-e már olyan esetetek, hogy a pasinak védeni kellett a csajt?, ha igen, akkor elmesélhetitek.


köszi

Üdv.,



Egyébként egyik előző napon ezt kérdeztem, ezt is megnézhetitek:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2010. okt. 30. 16:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tegnap egy szórakozóhelyen voltunk, volt a baráti társaságunkban egy lány, akivel egy büdös cigány elkezdett keménykedni, a lány persze nem akart semmit tőle, és a 4 fiúból, akik ott voltak, senki nem csinált semmit, nekem kellett közbelépnem, pedig én akkor egy másik társasággal voltam, persze ismertem őket.


Úgy érzem, ez egy jó pont volt a lánynál :)

2010. okt. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

00:58-as hozzászólónak, eggyel ez előtti hozzászóló:


Köszi, hogy megosztottad az élményed. :)


Ha van egy kis időd, akkor azt még megírhatod, hogy hogyan léptél közbe.


Ismersz valami harcművészeti stílust?, vagy csak nagy izomzattal rendelkezel?


vagy hogyan történt?


köszi

2010. okt. 31. 11:49
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


A szituáció:

- Táncoltak, odament, kekeckedett

- Én észrevettem, odamentem (Én fél éve edzőterembe járok, és 196 magas vagyok)

- Kérdeztem a lánytól, hogy akar-e vele táncolni, mondta, hogy nem

- Mondtam a srácnak, hogy hallotta-e a hölgyet

- A srác mondta, hogy őt nem érdekli, én mondtam neki, hogy a légyszíves menjen el, mert bajok lesznek, ott próbálkozott nyúlkálni, meg minden, közöltem vele, hogy én ütöm meg, ha nem nyugszik le, és kidobatom a helyről. Erre elkezdi, hogy jójó nyugi, ő nem akar bajt, csak táncolni akart... Szóval átment nyusziba... De ütöttem volna.

2010. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!