Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy lenne tisztességes, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy lenne tisztességes, ha előtte figyelmeztetném?

Figyelt kérdés

Igazából sokszor kértem már a páromat, hogy változzon meg, mert így nagyon rossz. Viszont azt még soha nem mondtam, hogy ha ezt nem teszi, szakítás lesz a vége. Így most olyan lenne, mint derült égből villámcsapás, és nem lenne tisztességes vele szemben, vagy érthető, ha nem bírom tovább?


19/L és másfél éve vagyunk együtt


2010. okt. 31. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ mi az amit nem bírsz elviselni benne. Ha gyökeres változásról van szó, akkor kár kérni, szakíts. De egy próbát tehetsz, hogy felajánlod neki az utolsó lehetőséget, és akkor eldöntheti , hogy az a fontosabb, ha megmarad ugyan olyannak, vagy az hogy veled maradjon.
2010. okt. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már többször mondtad neki és mégsem változtatott rajta (persze ha egyáltalán tud változtatni rajta) akkor nem kell ismét figyelmeztetned, mert zsarolás szaga van amit a pasik nem szeretnek. Ha szép szóból nem értett akkor nem ő kell neked, ha ennyire elviselhetetlen az a dolga ami miatt szekítani akarsz.
2010. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából sokszor bunkó velem, mások miatti haragját is rajtam tölti ki és őrülten féltékeny.
2010. okt. 31. 15:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen azt mondanám, hogy sajnálom, de már nem bírom elviselni ezt és ezt, próbálkoztam egy ideig, de egyszerűen nem éri meg veled lenni.
2010. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És azt hozzátegyem, hogy ettől függetlenül szeretem, vagy ezzel csak nehezebbé tenném az egészet?
2010. okt. 31. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek?
2010. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért, hogy ne érezze átverve magát és ne higyje, hogy mindvégig hazudtam.
2010. nov. 1. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elég fura képzelődés lenne.
2010. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!