Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy rendes meleg fiú sincs, aki rendes tisztességes kapcsolatban élne velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lányok, meleg fiúk, és hetero fiúkák;) Én egy 20 éves meleg srác vagyok, és az lenne a problémám, hogy akikkel így neten, beszélgettem meleg srácokkal, mindegyik csak a szexre halyt, és semmi másra. Létezik olyan a melegek közt, aki njormális, és komolyan is gondolja azt a párkapcsolatot, és nem össze vissza kúrogat, semmi cél nélkül? Sajnos én egy ilyen párra vágynék, akivel szerethetjük egymást, és kölcsönös tiszteletben élhetünk boldog párkapcsolatban. Van eggyáltalán ilyen am melegek oldalán? Vagy inkább próbáljak meg heteroként élni? Mert én nem szeretnék egy ilyen kapcsolatban élnio, ahol mind a 2 fél össze vissza csalja a másikat.
2009. aug. 3. 17:40
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
93%

Létezik, de elég nehéz úgy, hogy a sok bigott ember leköpdösi őket az utcán ezért. A legtöbb meleg ember, akiről tudom, hogy meleg, az ilyen kúrogatós fajta.


Ha jól érzed magad a nőkkel is ott biztosan több tartós kapcsolatot találsz - és nincs társadalmi stigmatizálás sem.

2009. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálj meg heteroként élni, ha meleg vagy, azzal becsapnád magadat is és a párodat is. Biztos létezik normális fiú is, de a meleg társadalmat Neked kell ismerni, hogy hol tudnál ismerkedni. Én nő vagyok egyébként és hetero.
2009. aug. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írta, hogy biszex, hanem hogy meleg. Ugyhogy nem javaslom, hogy nővel próbálja meg. Egyébként megnyugtatlak, hogy a hetero kapcsolatokban sem mindig minden rózsaszin, ott is vannak össze vissza megcsalások. Ami a fontos, hogy ne engedd, hogy használjanak és kulturált partnert keress. Mivel fiatal vagy, időd mint tenger.
2009. aug. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%

sajnos a melegeknél erősebb a félrekúrási hajlam, mert nekik ugye nehezebb találni valakit és ha akad rá alkalom, biztos, hogy kihasználják


pl. nézz meg egy strandot, ha ott összejön egy fiú meg egy lány, nem biztos, hogy rögtön mennek a zuhanyzóba, hanem megbeszélnek egy randit, vagy valami...

de ha 2 meleg egymásra talál, akkor tuti, hogy lesz szex, nem tudom elképzelni, hogy ne legyen..


ps: meleg vagyok és sajnálom, hogy így van

2009. aug. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
hát, nem is szívesen lennék lánnyal, de végülis nem undorodom tőlük:)
2009. aug. 3. 17:57
 6/37 Alessa ***** válasza:
100%
hát akkor nem is meleg vagy hanem bisex. ha simán lefeküdnél egy lánnyal is. am nézzd csak meg a Vivás szöszi kristófot. ő is egy szépen boldogan él a párjával. szóval van de kevesebb mint a heterok között
2009. aug. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
de én meleg vagyok, egy női testre nem áll fel, csak nem undorodom tőle, de egy kis fantázia, besegít. a Kristófnak meg igazán nagy mázlia volt, de neki könnyebb is elvégre, ismert ember kishazánkban.
2009. aug. 3. 18:05
 8/37 anonim ***** válasza:
47%
azért van, mert mindenki tisztában van vele, hogy ez egy evolúciós zsákutca.
2009. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
27%
nem meleg hanem homoszexuális vagy búza. "Az anyák ölelése meleg, de ti csak ...."
2009. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
81%

Vannak normálisak, hidd el :) Sokan keresünk állandó párt, csak mint minden esetben, itt is elkerüljük egymást :(


Két utolsó!

Nem zsákutca. Akkor lenne az, ha már nem léteznénk, de létezünk. Tudod, a zsákutcákat kiiktatja a természet, minket nem iktatott ki, így nem vagyunk zsákutca.

De bizony, meleg. És homoszexuális. Búzának mást hívünk. Te meg egy rasszista, csökött agyú paraszt vagy (pontosabban ti). Hitlernek az ilyet kellett volna irtania, mint ti!

2009. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!