Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai? Szerintetek korán kezdem vagy még belefér?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, márciusban leszek 13 éves..van egy barátom, nagyon szeretem és majdnem minden nap találkozunk :) De tényleg, imádom őt és ha tudunk akkor mindig találkozunk :) Szerintetek így, hogy márciusban leszek 13 korán kezdem? Van ismerősöm aki már 11 éves kora óta nem szűz..elég hülyének nézem-e miatt de hát ő dolga..de szerintetek én most korán kezdtem? Vagy még belefér?
2010. okt. 31. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
ehh egyre durvább ami a világban megy, vagy csak én látom így? 12-13 évesen szerintem még NAGYON korai.
2010. okt. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
még ráér..
2010. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De nehogy azt higgyétek hogy nemi kapcsolat is van!! Mert NINCS!! Hülye lennék ha lenne..nem vagyok ku*va..O.O Mint az az ismerősöm..O.o Nálunk csak puszik, csókok vannak! Semmi több!
2010. okt. 31. 20:20
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

1, ha ezt meg kell kérdezned akkor egyértelműen korai

2, egyértelműen korai

3, engem a helyedben nem érdekelne hogy ki mikor vesztette el, én nem vágnám tönkre az életem azzal hogy 12 évesen lefekszek valakivel, egyáltalán menstruálsz már? mert még tuti hogy nem vagy érett sem testileg sem lelkileg a szexre

annak a barátnődnek meg gratulálok amelyik 11 évesen szexelt, amúgy szerintem kamuzik (mert így nagy lánynak tűnhet)


megjegyzem 20 évesen vesztettem el a szüzességem, habár előtte sokszor éreztem azt hogy már készen állok rá, de még egyáltalán nem álltam készen, szóval vártam

és nagyon jó volt, és nem bántam meg hogy vártam

2010. okt. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire!A szex még korai,de a randizás nem.12-13 évesen kb.6-7.osztályos lehetsz.A tinédzser szerelmeknek most van itt az ideje.A moziba,fagyizóba járásnak,az udvarlásnak és a bókok fogadásának.A párkapcsolatot is tanulni kell,hogy miben tér el a két nem és hogy hogy kell "kezelni",ha valakinek tetszünk és viszont.Ráadásul tombolnak a hormonok.Az embernek a torkában dobog a szíve,ha megfoghatja a szerelme kezét.Ennek az időszaknak is sok szépsége van.Nem kell rohannotok,éljetek meg mindent sorban.A csók már egy következő szint,arra is meg kell érni.A szex pedig még jóval késöbb jön,azzal mindenképp várjatok pár évet.Nem kell elkapkodni,mert az első alkalmat nem lehet visszacsinálni,ha rosszul sül el.
2010. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem baszom tönkre az életem..még nem állok készen a sex-re és ezt érzem is..amúgy meg ha készen is állnák (ami az én estemben lehetetlen..korainak tartom nagyon) nem tenném meg mert ennyi idősen szarul sülne el. Amúgy az az ismerősöm tudom hogy nem szűz mert a hülyék egy folyóban fürödtek..az egyik hülye letépte róla a bugyit, az egyik haverja meg úgy megujjazta hogy vérzett..és ezt egy barátnőm is bizonyította mert ott volt..ezen kívül meg még 5-en bizonyították mert még ők is ott voltak..


amúgy utolsó válaszolónak: igen én ilyen esetben vagyok hogy csak fagyizni járunk, ölelgetjük egymást meg fogjuk egymás kezét..puszik, csókok..ennyi


Nemi kapcsolat NINCS!! Jó pár évig NEM is lesz!!!!

2010. okt. 31. 20:36
 7/16 anonim ***** válasza:

Itt a probléma!!! Azt mondod az a 11 éves csaj nem szűz már, mert hallottad h megujjazták és vérzett. Ha elég érett lennél és ez az egész még nem lenne neked túl korai, akkor tisztában lennél azzal is, hogy attól h valakinek átszakítják a szűzhártyáját vmivel (ujj, répa, vibri vagy bármi egyéb ami nem egy pasi pénisze) még nem veszíti el a szüzességét. Akkor veszíti el a szüzességét, ha egy pasival együtt van, vagyis megtörténik az első szexuális aktus.

Szóval kérdésedre válaszolva egyértelműen korai. De valamit nem értek, megkérdezed h korai-e, kifejted a kérdés után h szexelni fogsz, bár nem mondod ki konkrétan, de sejteni lehet h erről beszélsz (bocs ha csak nekem jött le így) aztán meg bizonygatod h te nem akarsz szexelni még, mert nem vagy még kész rá. Akkor mi a kérdés?

2010. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A kérdésem az hogy korán van-e az hogy most van barátom?! :)


És nem tudom hogy kinek hogy esett le de megmondom hogy nem! NEM akarok sexelni!! Szóval NEM!!!


És amúgy meg onnan tudom hogy nem szűz hogy neki már megvolt az első szexuális "akcója" csak azt nem írtam le..egyik nap odajött hozzám az a csaj és a szemebe mondta hogy lefeküdt az egyik idióta (VOLT) haverommal...azóta egyikkel sem barátkozok..találok én normális barátokat..-.-"

2010. okt. 31. 20:53
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért,mert megujjazták még szűz!A vérzés azért lehetett,mert a srác egy balf@sz és felsértette belülről a hüvelyét.A szűzhártyán alapból van "lyuk".A pénisz elég vastag és az első alkalommal,mikor megtörténik a behatolás a szűzhártya megreped.Nem átszakad,hanem reped.Az ujjával ezt nehezen érné el.Ráadásul akkor mondjuk valakire,hogy nem szűz,ha már történt behatolás pénisszel!

Azért nem semmi az ismerősi köröd.Ez az eset erősen nemi erőszak gyanus.

2010. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20:54-es vagyok.Azért nem barátkozol vele,mert ő már nem szűz?Te mit értesz barátság alatt? A szexuális élmény magánügy.Attól nem lett rosszabb barát,hogy ő már szexelt.
2010. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!