Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai? Szerintetek korán kezdem vagy még belefér?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, márciusban leszek 13 éves..van egy barátom, nagyon szeretem és majdnem minden nap találkozunk :) De tényleg, imádom őt és ha tudunk akkor mindig találkozunk :) Szerintetek így, hogy márciusban leszek 13 korán kezdem? Van ismerősöm aki már 11 éves kora óta nem szűz..elég hülyének nézem-e miatt de hát ő dolga..de szerintetek én most korán kezdtem? Vagy még belefér?
2010. okt. 31. 20:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

a csaj 11 a srác 14..


amúgy meg a csaj még élvezi is ha pl: lehúzza a gatyáját előtte a pasi, vagy ha tapogatja..

hülye nagyon mind a kettő..

egyszer odajött hozzám a csaj és ezt mondta: Ma úgy megbaszott a Vinci hogy remegett az iskolapad! :D


Úgy hívják a srácot hogy vinci..de..iskolában??na ne máár! O.o

2010. okt. 31. 20:58
 12/16 A kérdező kommentje:

nem azért nem barátkozok vele mert nem normális..vagyis..elmondja magát a suliban minden ku*rvának csupán dicsekvésből..meg sok embert csúfol (engem is) a semmiért..meg minden..néha beszélek vele pár szót de mást nem nagyon..


amúgy meg nem azért barátkozok vele mert már nem szűz..van még 3 barátnőm aki nagyon korán elvesztette és mégis nagyon jóban vagyunk..:) de ők nem csúfolnak, nem dicsekednek ilyenekkel..ők normálisak..nagyon bírom őket. :)


De az a csaj..visszapofázik mindenkinek meg minden ok nélkül beleszól mindenbe mert sérteget mindenkit..wáhhh -.-"

2010. okt. 31. 21:02
 13/16 anonim ***** válasza:

"amúgy meg a csaj még élvezi is ha pl: lehúzza a gatyáját előtte a pasi, vagy ha tapogatja..

hülye nagyon mind a kettő."

Úristen milllyen beteg embereeek jujjjjj

Közelükbe ne menj többet. Mi lesz ha te is ilyen leszel? Jézus még belegondolni is rossz!!!!

(Remélem éreztétek az iróniát)

2010. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Néha már azt érzem hogy elmebetegek..O.o

Ne aggódj!! Én nem leszek ilyen!! o.O

2010. okt. 31. 21:18
 15/16 anonim ***** válasza:
Azért írtam a végére h Remélem éreztétek az iróniát mert poénnak szántam a választ. Tudod természetes dolog hogy a csaj élvezi azokat amiket írtál. Lehet h 11 évesen korai, de attól még normális dolog. Az hogy neked ez beteges és ettől számodra ők hülyék, pont azt mutatja h te még erre nem vagy kész.
2010. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha nem csináltok semmi szexet akkor még talán belefér... bár szerintem korai de nem vészes...
2010. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!