Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két és fél éves kapcsolatomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két és fél éves kapcsolatomnak lett vége, mi lesz most velem?

Figyelt kérdés
Bejelentette tegnap, hogy már nem szeret.. Még együtt voltunk ma DU-ig... És fogalmam sincs mi lesz most, reménykedek nagyon, mert úgy váltunk el, hogy ő sem tudja mi lesz, és tudja hogy ez még nem a vége az egésznek... és hogy tudja hogy élete legnagyobb hibáját követi el, csak rá kell jönnie... Kérlek segítsetek.. :(
2010. nov. 2. 19:46
 1/9 Futurare ***** válasza:
100%

Hétfőn suli.


Az élet megy tovább. Nekem 6 éves kapcsolatom ért véget egyik napról a másikra.



Kalandozó

2010. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
elmondod mi történt? hogy élted túl?
2010. nov. 2. 19:52
 3/9 Futurare ***** válasza:
100%

Végiggondoltam, hogy mikén voltunk együtt. Mérlegeltem a jót, és a rosszat. Nekem elég sok vita volt a kapcsolatomban. Ez volt az, amivel tovább lendítettem magam. Na meg a haverok... a sok bolond segített.


DE nem ittam egy kortyot sem, és nem kötöztem magam a sínekhez!


Kalandozó

2010. nov. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdés az h neki mennyi idő kell h rájöjjön erre?! De ha azt mondta h már nem szeret,akkor meg min gondolkozik? azon h megszokásból veled maradjon?!vagy mert tudja h egy 10/10-es lányt hagyott ott. Amit írtál az jön le h Te még mindig szereted. Hidd el, hogyha tényleg fontos vagy neki akkor visszajön hozzád, ha meg nem akkor Ő több mindent veszített...és meg sem érdemelt Téged.Tudom,h most nagyon rossz,sajnos én is ilyen helyzetben vagyok:(Szerintem adj neki egy kis időt, azalatt neked is meg neki is kitisztul az agya. Remélem minden helyre jön,most próbáld magad lefoglalni vhogy. üdv:egy 22 éves lány
2010. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves 22 éves lány! igen én még mindig szeretem.. és tudom hogy voltak hullámvölgyek , és voltak viták, de amikor nem volt semmi, akkor annyira jó volt... én nem vagyok 10/10 es lány, csak számára ideálisnak mondanám magam (pl. érdekelt a számtech, tanultam is értek hozzá valamenynire..). és úgy is váltunk el, hogy ez még nem a végleges vége, meg pár cuccom ott maradt még... csak most annyira, de annyira nagyon fáj, kitéptek egy darabot belőlem... üresnek érzem magam, csak bambulok magam elé, várom a csodát... nem érzem magam teljesnek..
2010. nov. 2. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
22 éves lány: Igen tudom miről beszélsz, én ezt érzem már 2 hónapja:( jah és én mindennap látom őt.Az a legrosszabb h ilyenkor az ember tehetetlen, mármint az sem jó ha Te keresed, de közben ha nem beszéltek akkor iszonyúan hiányzik. De rájöttem h csak magamat kínzom. Én pár napja vettem erőt magamon és letöröltem a különféle közösségi oldalakról,mert egyszerűen nem bírtam nézni h nap mint nap ott a képe,neve,kiírása stb.rettenetesen fáj.. A lényeg h ne Te erőltesd rá magad, mert annál jobban eltávolodik majd tőled,inkább hagyd. Én csak abban bízom h majd az idő segít: vagy visszajön vagy találok vki mást aki jobb. Addig meg próbálom túlélni a napokat!:( Kitartás! A remény hal meg utoljára:)
2010. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm és viszont kívánom!
2010. nov. 2. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet h már tényleg nem szeret, és sajnál. Ezért mondta azt h még nincs teljesen vége, sztem azt hiszi neked így könnyebb. Pedig így csak meghagyta neked a reményt és így sokkal de sokkal rosszabb lesz! Tapasztalat! Én a helyedben beszélnék vele még egy utolsót és megkérdezném tőle h komolyan mit akar, van e esély a folytatásra vagy nem, ne etessen. Ha azt mondja nincs akkor hagyni kell. Szomorú leszel, de az idő majd segít. Ha rájön h mégis szeret, akkor meg minden helyre jön.
2010. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinteséged! csak most képtelen vagyok arra gondolni, hogy semmi esély ne legyen... és biztos hülyeség de én azt érzem itt belül, hogy egyszerűen képtelenség hogy valón ne jöjjön rá arra, hogy szeret... meg hogy hiányzom... nem tudom elképzelni hogy ne üljön a szobába és gondolkodjon azon, hogy bakker, mit tettem? biztos közre játszik, hogy ezt akarom hinni, de ez most nagyon erős megérzés.. azért akárhogy nézzük, a két évet így nem lehet kitörölni... úgye?.... vagy az számít, ha azt mondta (már régen is, és most is), hogy én csókoltam a legjobban, és velem a legjobb a szex? (szóval nem csak most mondta már régen is, csak most is mondta.)
2010. nov. 2. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!