Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Annyira tanacstalan vagyok .

Figyelt kérdés

Van barátom,aki egy évvel nagyobb,mint én.2 és fél hónapja vagyunk együtt,nemrég megvolt az első szex is.A kapcsolatunk harmadik napjában megcsalt,mert azt hitte,hogy csak ilyen 1 hetes kaland lesz,mert meg nem volt hosszabb kapcsolata.megbánta állitolag...azóta nemvoltak gondok,de úgy érzem nagyon elhanyagol.3 napja nembeszéltünk,mert nincs telefonom és ő nem képes messre lépni.De amikor veszekszünk ezek miatt,mindig mondja,hogy neharagudjak,szeret,csak szar napjai vannak stb...

Van egy másik fiú aki 3 évvel nagyobb,mint én,és nem kertelt,egy az egyben megmondta,hogy tetszem neki,tegnap nála voltunk a haverok egyet sörözni,üditőzni.

Szerintetek a mostani barátomat hagyjam ott ez a fiú miatt,mert ezis tetszik dehát nem szeret..és énsem őt.az ismerősei közül,vagy ketten aztis mondták,hogy enmvolt még komoly kapcsolata,éshogy nem venne komolyan.Mit tegyek?annyira kivagyok akadva.:((

Bocsi ha hosszu' lett és köszi ha tanácsot adsz.


2010. nov. 6. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
maradj a barátoddal, és figyeld meg, hogy miképp viselkedik az új srác. Ha továbbra is érdekled, úgy tűnik, hogy szerelmes (pl. keres téged, kedveskedik neked), és nem néz más lányra, és közben te is szerelmes leszel belé, akkor később válts.
2010. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem is maradj a barátod mellett, de úgyis azt fogod választani, aki jobban néz ki.
2010. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindkettő nagyon jó pasi.a baráti körömet végigkérdezvén fele fele arányba oszlottak a szavazatok:P.

Maradnék a barátom mellett,de annyira rosszul esik,hogy nem keres...ha éne nmhivom föl akkor soha többé nem beszélünk?

Ez igy nemjó.

2010. nov. 6. 11:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Az érzéseidet csak te ismered. Minden más másodrangú.
2010. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,de még irhattok,mert nem jutottam előbbre.:(
2010. nov. 6. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
beszélj a barátoddal..ha nemérti meg mi a problémád akkor a 2. megér egy esélyt
2010. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok bezsélni vele.köszi,amugy a barátom nemláttam szerda óta.3 km választ el egymástól és a 2. fiútól pedig 7 de a másik fiú az este 12 fele is lejött 5 percre,hogy lásson:)
2010. nov. 7. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!