Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért undorodok tőle? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodok tőle? Mi történt velem?

Figyelt kérdés
A férjemmel 5 éve vagyunk együtt, van egy 2 éves kislányunk. Mostanában sokat veszekszünk apró dolgok miatt és a vége mindig az, hogy én nem foglalkozom vele. Igaza is van, ráadásul undorodok tőle a sex terén. Ha már közelít felém elfog az undor és nem tudom megmagyarázni miért. Többször leültünk beszélni erről és próbálok megváltozni, de sokszor olyan nehezemre esik rá néznem is.
2010. nov. 6. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert ronda.
2010. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod, miért undorodsz tőle. Vele kellene megbeszélned.
2010. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Esetleg elhízott, sörhasat növesztett vagy túl szőrös lett és igénytelen és büdös???


Vagy csak kimúltak az érzések és a vágy? Mert ha csak elmúlt akkor jobb azon gondolkodsz el, hogy beszerzel egy vibrátort vagy egy élő f@szt aki időnként kielégít...nicsak erre valók a szeretők.....

2010. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmit nem változott. Szeretni szeretem, mert megcsalni nem tudnám, de fúúú...
2010. nov. 6. 16:20
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
te se vagy szebb.
2010. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És így akarsz maradni életed végéig egy olyan ember mellett aki iránt kihültek a testi vágyak és csak undort érzel, be akarsz pókhálósodni hogy aztán végképp te se kelj senkinek???


Ezek a dolgok előbb vagy utóbb de váláshoz vezetnek...


És manapság ebben nincs semmi ciki, a szex ha meghalt utána jön majd az ghofgy már az érzések is meghalnak, elmúlik idővel minden és csak gyerek lesz az összetartó erő ha lesz gyerek ami a legrosszabb döntések egyike!


Nem ciki elválni manapság, semmi sem kötelező, elváltok és mi van akkor összedöl a világ, eljön a világvége, nincs több pasi a világon, vagy nem fog senki eltartani vagy mi?


gondolkozz el ezen kicsit...

2010. nov. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vagy felteheted azt a kérdést is, hogy mi lenne ha nyitott házasságban élnétek???? Ezt akkor tedd fel ha végre észhez tértél....


Ha nem megy bele akkor pápá apuci..könnyű mondani tudom de van amikor ez a legjobb és új életet kezdeni.

2010. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért kell egyből válásra buzdítani?... Olyan rossz, hogy manapság már semmit nem ér az emberek szemében a házasság intézménye, nem számít, hogy gyerek van, elválni 5 perc és simán lehet új életet kezdeni?... Én ezt nem bírom megérteni :(

Szerintem a veszekedéseknek lehet köze a dologhoz. A benned levő lelki feszültség lehet az oka az undorodnak szerintem. Pl. az előző barátomnál volt egy időszak, mikor nagyon sokat veszekedtünk, és akkoriban neki nem is volt kedve megcsókolni sem... Szerintem a konfliktusaitokat kéne rendesen elrendezni, mindent megbeszélni, nem pedig hagyni annyiban a dolgot.

Ha pedig megvan újra az összhang, és még mindig fennáll a probléma, akkor mi lenne, ha egyszerűen csak sötétben próbálnátok meg a dolgot? Akkor nem látod, ki közelít feléd... Esetleg öltözzön a férjed jelmezbe...

Remélem megoldódik a probléma, és nem válással végződik... Ismerek olyan házaspárokat, akik 25 éve együtt vannak (40 év körüliek) úgy, hogy pl. a nőnek soha életében nem volt orgazmusa... A szex nem minden, pláne egy házasságban, nem annak kéne a legfőbb összetartó erőnek lennie, és nem a szex hiányosságain kéne múlnia, hogy együtt marad e a házaspár. Szerintem.

20/L

2010. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

drága 17:22-es


Azért nem bírod felfogni és megérteni mert azt hiszed hogy attól hogy neked minden klappol a kapcsolataidban és volt pár pasid párszor meg*ugtak attól neked óriási nagy tapasztalatod van mindenben azzal a kis 20 éveddel, ne légy már ennyire nevetséges, nem minden úgy van ahogy a filmekben...


az élet nem egy tündérmese tündérkém...

2010. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy óriási nagy tapasztalatom van, mivel eddig 2 barátom volt, ebből a mostani már 3 éve, vele feküdtem le először, és remélem, hogy nem is lesz már soha senki az életemben. Nem is élek tündérmesében, látom, milyen a MAI világ. Csak hogy ennek nem kéne így lennie. Azért írtam, amit, mert én magam körül rengeteg pozitív példát látok, nem 25-30 éveseknél, hanem afölött. És úgy gondolom, hogy ha régebben meg lehetett oldani az ilyesfajta problémákat, és a párok együtt maradtak 10-20-30 évig/ életük végéig, akkor ma is meg lehet oldani. Csak ma sokaknak sokkal kényelemesebb összeveszni, elválni, vinni a gyerekeket, aztán még 10-20 évig keresgetni valakit, miközben teljesen tönkremegy a gyerek lelkileg...

Hogy lehet, hogy a 20-30 évvel idősebb korosztály el bírta fogadni, ha mondjuk nem stimmelt minden az ágyban és együtt tudtak maradni SZERETETBŐL ÖRÖKRE?

Mellesleg a kérdező annyi ideje volt együtt a barátjával, mikor megszületett a gyermekük, mint én most a barátommal, szóval azért van jogom hozzászólni a témához- én is szülhetnék már gyereket, és össze is házasodhatnánk... Csak épp nem mindegy, hogy össze vagyunk- e házasodva és van e gyerek. Ha most nálunk ilyen gondok lennének, mint a kérdezőnél, akkor sem a szakítás jutna eszembe először... Maximum végső esetben, ha mondjuk 1 ÉVEN át nem javul a helyzet, és már a kapcsolatunkat lelkileg is tönkretenné a dolog. Viszont ha már házasok lennénk, és gyerekünk is lenne, eszembe se jutna a válás ilyen okból. Azon háborodtam fel, hogy manapság az emberek nagy része a válást úgy kezeli, mintha egy sima szakítás lenne, pedig ennek egyáltalán nem kéne így lennie, és ezt nem azét mondom, mert mesevilágban élek, hanem mert tudom, hogy csak az emberi önzőség terméke lett ez a mai felfogás.

2010. nov. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!