Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csámpás a barátnőm. Lenézett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csámpás a barátnőm. Lenézett a legjobb haverom emiatt. Ez milyen dolog?!

Figyelt kérdés

Minap a legjobb haverom lenézett engem, hogy csámpás csajjal járok. Amikor meglátott vele msn-en írta röhögő szmájlival, hogy nem rossz csaj de csámpika kicsit :D

Qrva vicces... Azóta nagyon haragszom rá szarul esett ez nagyon... Ti hozzá szólnátok ezek után? Ha élőben mondta volna lehet képen vágom :S


2010. nov. 8. 01:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elég bunkó dolog volt tőle:/ De lehet, h csaj irigykedik, mert nincs bnője (feltéve, ha tényleg nincs).
2010. nov. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
írhattad volna neki hogy ha nem tetszik el lehet fordulni. mond meg neki hogy szarul esett.
2010. nov. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%

szétverném a bunkó tahó pofáját, valószínűleg. volt már ilyen, az egyik haverom azért szólt be, mert csendes, visszahúzódó a barátnőm (úgy szól hozzá, hogy a "mi van, te néma lány")


mondanom se kell, hogy szépen megigazítottam az arcszerkezetét a köcsögnek, és azóta nem nagyon mer a szemem elé kerülni.

néha a helyükre kell tenni az ilyen faszparasztokat.

2010. nov. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
az ilyen az nem is barát. igaz nemis azt írtad hogy barát, hanem hogy haver. na itt látszik meg a különbség.
2010. nov. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azt "OMG",én is csámpás vagyok,még aranyos is az ilyen :)
2010. nov. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem azzal kell foglalkozni, ki mit mond rólad illetve a barátnődről. Könyveld el az ilyen beszólásokat irigységnek. Ilyenkor az a legjobb ha vissza tudsz szólni valami frappáns dolgot. Amúgy meg ha legközelebb is ilyet mond nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem kell az irigykedés és neked ő így csámpásan a legszexibb csaj a világon. Ja és még hozzá teheted te sem vagy tökéletes, sorolj fel az ő külső- belső hibáiból egy- kettőt. Majd csak észbe kap. 30/N.

2010. nov. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Jézusom mennyi idióta van itt. Te meg sértődös rib@nc vagy. Csinálod itt a drámát mint valami szőke liba. A haverod tett egy (talán kicsit szerencsétlen) megjegyzést NEKED, nem a barátnődnek, még nem tudhatja mennyire komoly a dolog, erre te megsértődsz. Ebben hol a lenézés? Komolyan. Ha a barátnőd csámpás akkor ez ténymegállapítás, ami nem illik, de nem is az ő arcába mondta, hanem veled viccelődött.
2010. nov. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szólj vissza, hogy "Mert te talán tökéletes vagy? És sorolj fel hibákat - ahogy az előző írta"!


De ne csinálj ekkora drámát. Ez olyan, hogy pl a bnőd bnői azt mondják, hogy a a elfeküdted a hajad, vagy mit tudom én. Ezen nem kell kiakadni annyira. Beszólt, visszaszólsz, és el van intézve. ;)

2010. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az a legjobb haver egy barom. Már bocs. Jártam én is hasonló cipőben, csak a csaj nem volt csámpás.
2010. nov. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Moszuke ***** válasza:

és ezen mért kell megsértődni? hozzászólnék-e ezek után??? LOL

mi van fáj az igazság?.. pf


én mindig nagyra értékelem a barátaim őszinte véleményét a csajokról, ruhákról, kajákról, akármiről, nem pedig besértődök rajta. amíg nem a csaj arcába vágja azokat addig nincs ezzel semmi baj.


no és ki a retkes f&szt érdekel ha nevetett is miközben leírta, hogy csámpás a barátnőd.. (msn smile nevetés.. ejha.. hány éves is vagy? 13?) ember..


szerintem ti nem is vagytok legjobb haverok.. legalábbis te, kérdező tuti nem.


jajj jujj leszólta a legjobb haver a nőmet.. fhu-fhú széttépem a csákót váze!

hagyjuk már...

2010. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!