Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csámpás a barátnőm. Lenézett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csámpás a barátnőm. Lenézett a legjobb haverom emiatt. Ez milyen dolog?!

Figyelt kérdés

Minap a legjobb haverom lenézett engem, hogy csámpás csajjal járok. Amikor meglátott vele msn-en írta röhögő szmájlival, hogy nem rossz csaj de csámpika kicsit :D

Qrva vicces... Azóta nagyon haragszom rá szarul esett ez nagyon... Ti hozzá szólnátok ezek után? Ha élőben mondta volna lehet képen vágom :S


2010. nov. 8. 01:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, te is egy barom vagy. Gondolom valami gyökér 15 éves suhanc.
2010. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Moszuke ***** válasza:

az az utolsó kérlek szépen egy 22éves "suhanc":)

igen-igen a szokásos korral való dobálózás.. most mi jön? belekötsz a helyesírásomba? jáj


Ki is fejted, hogy miért gondolod ezt vagy csak dobálózol üres szavakkal?:(...

szívesen meghallgatom az álláspontod az ügy terén én már leírtam a sajátom. tömören megint:


Mifelénk az ilyesmiken senki sem akad fent, hogy leugassák egymás csaját.. akkor meg aztán főleg nem ha azt egy legjobb_haver/barát teszi.

Tudod nem hiába vannak fokozatai a haveroknak/barátoknak.

Az már más tészta, hogy a legjobb_haver/barát visszafogja-e magát és megtartja a véleményét vagy sem:)

Én jobban örülök ha inkább kimondják még akkor is ha ez sértő vagy fájó dolog.

Mert érzem, hogy őszinte legjobb_haverokkal/barátokkal veszem magam körbe és nem kell tartanom attól, hogy csendben átvágnak.

Nagyon ritka manapság az ilyen ember. Értékelni kéne nem pedig "képen vágni".


Ha nektek kétszínű legjobb haverok kellenek csak tessék... én leszarom mit csináltok.


kapok e-mail értesítést ha véletlen reagálnál valamit^.^

puszcsika a hasidra picikém^.^

22/f

2010. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

moszuke, te tényleg nem érzékeled, hogy itt nem az őszinteség a baj, hanem az, hogy eleve görénység ezen élcelődni.


vagy te a rákos gyerek elé is odaállsz, és pofázol neki, hogy "jé te pisti rákos vagy, és kihullott a hajad, hihi!" pedig marha őszinteség ez is, csak éppen vannak dolgok, amiket ha szeretünk egy másik embert, akkor hiába őszinték vagyunk, nem bántjuk meg az illetőt, mert felesleges felemlegetni!


egész más őszintén egy rendes véleményt kimondani, pl. hogy "hát nekem tetszik a csajod" mint hogy egy NYILVÁNVALÓ rendellenességet direkt felemlegetsz és röhögsz rajta, ennyire nem érzékeled a különbséget?

2010. nov. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. az idézőjelben a "hát nekem nem tetszik a csajod"-at akartam írni.
2010. nov. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

bunkóság volt tőle megjegyezni

attól még h azaz igazság, még nem kell cikizni, lehet sokkal szebb sokkal okosabb az a lány

amúgy én azt hittem hogy úgy a barátnőd, hogy a csajod, mert te fiú vagy, de sok kommentező azt írja hogy lány vagy és barátok vagytok

2010. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Moszuke ***** válasza:

idézem magam:

***Az már más tészta, hogy a legjobb_haver/barát visszafogja-e magát és megtartja a véleményét***



teljesen egyetértek.. hogy néha egy kegyes hazugság vagy téma kerülés jobb mint a nyers, egyenes őszinteség.


valahol hallottam egy idézetet miszerint:

Az őszinteség műveltség nélkül puszta durvaság.

:)


na de örülök, hogy egyet értünk alapjába véve

2010. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!