Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? A lányok 18-20 éves korig csak a külsőt nézik, utána már a férfi anyagi helyzete a meghatározó.

Figyelt kérdés

Eddig főleg fiatalabb lányoknál próbálkoztam, de a sok kudarc miatt be kellett látnom, hogy náluk nincs sok esélyem, mivel nem vagyok annyira jóképű...

Elkezdtem a korosztályomban lévő lányokkal ismerkedni. Először pozitív visszajelzéseket kaptam, hiszen nekik már számít az intelligencia és a jó humor is. Egészen addig a pontig jól megy minden, amíg szóba nem kerülnek az anyagiak. Sajnos én még mindig a szüleimmel élek (mondjuk jövőre talán elköltözök) és nincs kocsim se. Mondanom sem kell, hogy ez "kizáró ok".

A kérdésem az, hogy egy 20-as évei elején járó srácnak, aki nem egy Brad Pitt, de azért nem is nagyon csúnya, kivel/hol érdemes ismerkedni? Mert ugye ebből a csapdából csak egy lottó ötössel és/vagy plasztikai műtéttel lehetne kikerülni, és most egyik sem tartozik a realitások közé...


2010. nov. 9. 13:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez hülyeség, vagyis inkább ne általánosítsunk! Ha valaki az anyagi helyzeted miatt akar veled együtt lenni, vagy épp emiatt nem akar tőled semmit, az már régen rossz. Inkább örülj neki, hogy az ilyen lányoktól megszabadulsz. A szépség meg ugye relatív:)

Számomra a legfontosabb az, hogy tudjak beszélgetni a másikkal, jó humorú, intelligens, okos férfi legyen.

Hogy hol lehet ismerkedni, azt nem tudom, pontosabban bárhol:D Csak ne add fel, úgyis eljön az igazi:)


20/L

2010. nov. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Én körülbelül a Te korosztályodhoz tartozom(19/F)

Szüleimmel élek,nincs kocsim,és valójában sok pénzem se...Átlagos külsejű vagyok,és mégis 3 éve van barátnőm.Általános kijelentés hogy a 17 év körüli csajok csak a külsőt nézik,a személyisége,neveltetése és környezete válogatja.Ez nem csapda inkább egy állapot,ami egyből megváltozik,ha összetalálkozol egy normális lánnyal,aki Téged fog megszeretni és nem a pénzedet,vagy a kockahasadat,hanem a személyedet:)


Ja,és én sem vagyok az a szüleit lehúzó,pénzszóró srác,általában alkalmi hétvégi melókból viszem bulizni a kedvesemet,suli mellett...na meg a nyári melókból:)

2010. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Sok ember jár ebben a cipőben, kortól függetlenül, tizen- huszon- és harmincévesek egyaránt. Kételkedik, bizonytalan, nem biztos magában, nem tartja magát vonzónak, jó fejnek. Ezt a bizonytalanságot amúgy egyértelműen a média és a fogyasztói társadalom generálja (akármilyen elcsépeltnek is hangzik), mert a minták, mintaképek amit látsz, tökéletesek, holott egyik ember sem tökéletes. Mindenkinek akadnak testi vagy jellemi hibái, ilyenek vagy olyanok. A környezet a tökéletességet sugallja, ez pedig az amúgy tökéletlen embereket frusztrálja, mert senki nem tud az lenni, legfeljebb bizonyos mértékben megközelíteni. A nők is teljesen el vannak vadulva, és gyakorlatilag minden döntésük az anyagiakon, külsőségen és felszínes dolgokon alapszik (20-30 éves korosztályban szereztem ebből tapasztalatokat), messze nem létezik már az az érző, szerető, kedves nőtípus, aki minden férfi álma - legfeljebb nyomokban. Sok rendes lány válik szintén felszínessé, a környezet felé villogtat, vetít mindenki, mert ez a sikk és szerintük ettől látszanak többnek/szebbnek/jobbnak. És ezt még hosszasan fejtegethetném.

Ezeken azonban nem tudsz változtatni, pedig hidd el hogy nagyon sokan akarnánk. Szóval leírásod alapján jól látod a dolgokat, nem sok esélye van így az ember fiának, legyen akármilyen rendes férfi és tudjon szeretni hűségesen egy nőt élete végéig. Ez már nem érték. Autó, lakás, pénz, ezek az értékek, a vonzó külső is már igazából csak hab a tortán. Ezért látsz alacsony kopasz és rusnya ám felettébb pénzes férfiak mellett lányokat. Ez van. Azért ne gubózz be (mint én is tettem), nézelődj a világban attól függetlenül, hogy reménytelennek érezhető a helyzet (és valójában az is), ha ismerkedsz, érdeklődsz, figyelsz, lehet hogy befut egy rendes lány, akivel ketten aztán életre szóló kapcsolatot hoztok létre meg egy helyes kis családot, és közös erőből lesz már lakásotok autótok is.

Amúgy a mai helyzetben az emberek többsége csóró (a nők is), azonban két ember össze tud hozni lakást, autót jó esetben, persze ehhez a nőknek is bele kell feccölnie munkát, pénzt, tehát ez egy csapatmunka kellene legyen. Persze kényelmesebb betenni a szexi popót egy már meglévő lakásba, autóba...

2010. nov. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
75%

Annyira rossz, hogy a legtöbb férfi már ezt tapasztalja, és úgy is gondolja, hogy normális nőt már nem lehet találni, mert mindenki csak a pénzre hajt...:/ Biztos sokan ilyenek, de azért nem mindenki. Igenis létezik még kedves, aranyos, szeretni vágyó nő...


20/L

2010. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 kicker ***** válasza:
59%
A tökéletes dolgok ha lehet így nevezni akkor az ha valaki jóképű van pénze és emellett kivalló tulajdonságai vannak.A nők lányok szemében a történet a mesebeli álompartner itt kezdődne.De szerencsére Ők sem egyformák vannak rétegek akiknek ez elengedhetetlen de a többségére nem hiszem hogy igaz lenne.Valljuk be a mostani helyzet megszorító gazdasági részénél fogva,nem hiszem,hogy befolyásoló akadály lenne a felsoroltak hiánya,és azt hiszem előtte sem volt kizáró okJó ha van valami pluszod de egyenlőre elég ha magadból adod ki az anyagias rész még csak majd most kezd kiformálódni. Mindenkinek nagy esélye van mind két fél részéről csak egyenlőre amit a reklámok filmek és maga a média harsogtat sokan akaratlanul is elbizonytalanodnak és ez hiba.Bár mostanában sok nőnek nagy az arca főleg a 15-18 éves korosztály részéről de majd idővel kiheverik és rájönnek hogy ez nem épp járható út.
2010. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Fülünyúl ***** válasza:
54%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:02

"Igenis létezik még kedves, aranyos, szeretni vágyó nő..."


Könyörögve kérlek, hogy add meg a telefonszámát!

2010. nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%

Most ti komolyan azt gondoljátok, hogy már tényleg nincsenek ilyen nők? Én a barátnőim közül is rögtön tudnék mondani olyat, akire illenek ezek a tulajdonságok (persze sajnos olyat is, akinek fontos a pénz is:/).

lehet eddig rossz helyen keresgéltetek párt...


20/L

2010. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
mindegy mit dolgozol,de otthonrol talan le kellene lepni. ha egy pasi azt mondja nekem hogy meg mindig a szuleivel lakik,ra se nezek!
2010. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
sajnos nem mindenki teheti ezt meg,hogy elhagyja 20 évesen a szülői házat.Óriási hiba ez alapján eldönteni,hogy ki rendes pasi,és ki nem az.Például aki a beteg szüleit ápolja otthon,és ezért nem költözik el talán nem érdemel szerelmet,csak megvetést,hogy mekkora paraszt,hogy 24 évesen a szüleivel él?Ez a baj,kevés az olyan lány aki ezt nem látja be,túl egyszerűnek akarja látni az életet...
2010. nov. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
0%
en lany vagyok es 17 evesen mentem el otthonrol. egy ferfi legyen ferfi.ne a szuleivel eljen 24 evesen.
2010. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!