Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? A lányok 18-20 éves korig csak a külsőt nézik, utána már a férfi anyagi helyzete a meghatározó.

Figyelt kérdés

Eddig főleg fiatalabb lányoknál próbálkoztam, de a sok kudarc miatt be kellett látnom, hogy náluk nincs sok esélyem, mivel nem vagyok annyira jóképű...

Elkezdtem a korosztályomban lévő lányokkal ismerkedni. Először pozitív visszajelzéseket kaptam, hiszen nekik már számít az intelligencia és a jó humor is. Egészen addig a pontig jól megy minden, amíg szóba nem kerülnek az anyagiak. Sajnos én még mindig a szüleimmel élek (mondjuk jövőre talán elköltözök) és nincs kocsim se. Mondanom sem kell, hogy ez "kizáró ok".

A kérdésem az, hogy egy 20-as évei elején járó srácnak, aki nem egy Brad Pitt, de azért nem is nagyon csúnya, kivel/hol érdemes ismerkedni? Mert ugye ebből a csapdából csak egy lottó ötössel és/vagy plasztikai műtéttel lehetne kikerülni, és most egyik sem tartozik a realitások közé...


2010. nov. 9. 13:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudod, ha valaki albérletben lakik, ahhoz pénzre van szüksége:) így tegyük fel, ha valaki amúgy is szűkén van a pénznek,és még lakbérre is elmegy a pénze, akkor igen nagy gondban van...
2010. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve,hogy ha az adott fiatalember még képes is a lakbér előteremtésére,akkor viszont a Te igényeidet nem fogja tudni anyagilag kielégíteni,főleg ha odaköltözöl a kiszemeltedhez...ha jól érzem,akkor szerinted egy férfinak a szüleit nem kell segítenie,ellenben a barátnőjét tartsa el,és még a lakását is tartsa fenn?mert arrol még nem esett szó hogy neked lenne kedved esetleg beszállni a költségekbe
2010. nov. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
en nem szallok be a koltsegekbe az biztos. eleg hogy szep vagyok,es imadok b..asz...ni...sz...o..pni,amugy mar van baratom.
2010. nov. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
ilyen mentalitással nem sokáig lesz meg,ha csak nem egy szánalmas pénzzel tömött alak,aki egy nőt csak tárgyként tud kezelni.Bár az eddigiek alapján neked ez nem akadály...
2010. nov. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Húú, most már nem csodálkozom, hogy kezd reményvesztetté válni a kérdező. Biztos sok ilyen "nőbe" futott már bele...
2010. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
amugy viccet felreteve, a legjobb ha egy pasi egyedul el. es nem a szuleivel.en is amikor elmentem otthonrol,alberletbe voltam es kifizettem abbol a keves penzbol amit kerestem.lehet nem maradt mit ennem de legalabb onallo voltam es nem a szuleim hazaba eltem.
2010. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
míg más korodbeliek vidáman megvoltak a szüleikkel,és nem azon agyaltak,hogy mekkora rajság egyedül lakni...ha rettenetes volt a kapcsolatod a szüleiddel meg tudlak érteni,és ezesetben bocsánatot is kérek ha erősen fogalmaztam veled kapcsolatban,de ha nem volt rá okod akkor nem értelek meg soha...
2010. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Én még mindig úgy gondolom, hogy a húszas évei elején járó pasinak nem kell elköltöznie otthonról. Főleg, ha nem teheti meg. Lehet, hogy még tanulni akar, lehet tandíjra kell a pénz, és nem akarja még ezzel is lehúzni a szüleit... Inkább költözzön el akkor, amikor van tartaléka, tudja, hogy miből fog megélni másnap, és ha még barátnője is van, akkor néha el is tudja vinni szórakozni.
2010. nov. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
19%
fene tudja,talan nektek van igazatok.
2010. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ezen sajnos Én is sokszor gondolkozok, mert van egy réteg, egy jó vastag réteg aki ilyen. A normális Nöt meg kell találni, ami nem egyszerü feladat. Hozzátenném még Nekem sem sikerült.

Szerintem ne csüggedj, leszel majd 25-30 éves is, amikor már a komolyabb Nök közül is válogathatsz.

2010. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!