Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? A lányok 18-20 éves korig csak a külsőt nézik, utána már a férfi anyagi helyzete a meghatározó.

Figyelt kérdés

Eddig főleg fiatalabb lányoknál próbálkoztam, de a sok kudarc miatt be kellett látnom, hogy náluk nincs sok esélyem, mivel nem vagyok annyira jóképű...

Elkezdtem a korosztályomban lévő lányokkal ismerkedni. Először pozitív visszajelzéseket kaptam, hiszen nekik már számít az intelligencia és a jó humor is. Egészen addig a pontig jól megy minden, amíg szóba nem kerülnek az anyagiak. Sajnos én még mindig a szüleimmel élek (mondjuk jövőre talán elköltözök) és nincs kocsim se. Mondanom sem kell, hogy ez "kizáró ok".

A kérdésem az, hogy egy 20-as évei elején járó srácnak, aki nem egy Brad Pitt, de azért nem is nagyon csúnya, kivel/hol érdemes ismerkedni? Mert ugye ebből a csapdából csak egy lottó ötössel és/vagy plasztikai műtéttel lehetne kikerülni, és most egyik sem tartozik a realitások közé...


2010. nov. 9. 13:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

ÁLTALÁNOSÍTÁS.

Sajnos vannak ilyenek, de nem kéne minden lányt lenézni pár ilyen miatt. :)

2010. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 kicker ***** válasza:

Ha beköltözöl egy albérletbe onnan a kiszabadulás elég nehéz mert egyrészt felemészti egy saját lakásra szánt összegeket másrészt attól még nem leszel biztonságban sőt még rizikósabb.Elveszted a munkád vagy épp a párod jár így és már lehet hogy ennyi vége a kényelemnek esetleg épp a tulaj közli hogy 3 hónap aztán pápá van és akkor gyűlnek az újabb megoldani kívánt gondok mellette a kudarc listája is csak gyarapodik ami lehangolóvá válhat egy idő után.Az sem mindegy az ország mely részén mert bizony a lehetőségek is változnak. Jó az ha valaki független akar lenni de ennek nagy ára és nem csak az albérleti díjra vonatkozik onnantól teljesen új utat kell bejárni és ha a legrosszabb esetben kudarcba fullad nem biztos hogy olyan könnyen fel tudja dolgozni.Számos tényezőt kel figyelembe venni. Érdekes elgondolás az ha van albérletem és inkább éhen halok mellette ez majdnem jövő álló megközelítés igazi élet tehetség.Az albérlet egyre jó de csak is egy dologra az ember lakva ismeri meg egymást ez vitathatatlan de,abban az esetben,hogy kipróbálják egymást.Ezt sok szülő támogatja is ha működik a kapcsolat az egymás és környezet fenntartása onnantól kezdve könnyebb egy fokkal elviselni az albérlettel járó költségeket de viszont gondolkozni kell mellette a kitörési lehetőségről egy saját lakás gondolatának beültetésével.És biztosra veszem hogy egy normális szülő is látja azt ha nem vágtában akartok elrohanni tőlük akkor bizony egészen biztosra veszem számíthatok a segítségükre.A szülői ház nevelt fel támogatott tiszteletben kell tartani akkor is ha már nem vagy ott. Most átlagban beszéltem nem egyéni problémákra kitérve.Ha valaki azt a tanácsot kérne hogy menjen e albérletbe azt mondanám neki csináld ahogy jónak látod sosem beszélném le legfeljebb elmondom az érveim nem kerül semmibe és ha kudarcba fullad nekem meg pláne nem fog fájni.Hát igen vannak lányok-nők akik úgy gondolják alap hogy legyen a srácnak legyen valami albérlete esetleg lakása de előtte tegyék fel a kérdést saját maguknak 1:saját maga is képes lenne előteremteni mind azt amit követel 2:akkor joggal várható el hogy ez fordítva is így legyen.

Csak egy barom engedi magát megvezetni.Amúgy egy kúrva olcsóbb amire kell arra ott van nem hisztizik nem szül gyereket nem követel nem bolygat meg fejben és ha már nem akarsz tőle semmit akkor is megmarad mindened.

2010. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

53%-os, menj már a fenébe.

Inkább lakjon otthon a fiú/férfi és tanuljon, gyűjtse a pénzt, minthogy ebben a rohadt bizonytalan világban kib.ssza feleslegesen az albérletre a pénzt...

Tudod, sok családban normális dolog, hogy nem rúgják ki a gyereket és ameddig lehet ellátják, nem élősködővé nevelik, de nem hagyják, hogy hülyeséget csináljon, kell az a pénz majd neki...


Én tojok a pénzre, párom se gazdag, nem jóképű mások szerint, nekem a világ legszebb férfija, pötty.

Lassan 5 éve együtt vagyunk.

21/L

2010. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!