Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A pasim mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A pasim mindent megígér, hogy jó színben tűnjön fel, aztán a felét se csinálja meg.

Figyelt kérdés
pl.elmegyvásárolni, holnap kitakarít, ilyenek. Én az elején mindig nagyon hálás voltam neki az ígéretkor, de utána 2x olyan dühös voltam, mikor nem csinálta meg, a dícséretet viszont bezsebelte érte.
2010. nov. 11. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit tegyél? Hát állj a sarkadra, ha neked ez a helyzet nem tetszik. Megmondod neki, hogy az, hogy csak ígérget, de semmit sem teljesít, neked nem tetszik. Ennyi.
2010. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolhatod, h mondtam már neki, de nem nagyon tud leszokni róla, az anyjával is ezt csinálja.
2010. nov. 11. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Gondolhatod, h mondtam már neki, de nem nagyon tud leszokni róla, az anyjával is ezt csinálja."


Akkor viszont csak annyit tudok mondani: itt a fóumon tutira nem fogsz hasznos választ kapni. Egy embert leszoktatni, megváltoztatni nem igazán lehet. Ha téged ez ennyire zavar, akkor el kellene gondolkoznod azon, hogy hogy jobb neked: vele, vagy nélküle.

2010. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Annyit szoktam, hogy nem veszem komolyan az ígéreteit, aztán ha valamelyiket betartja, annak örülök. Néha mondom is neki, mikor képtelenséget ígér, hogy ne tegye.

Más pasija is ilyen?

2010. nov. 11. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Annyit szoktam, hogy nem veszem komolyan az ígéreteit, aztán ha valamelyiket betartja, annak örülök. Néha mondom is neki, mikor képtelenséget ígér, hogy ne tegye.

Más pasija is ilyen?"


Még gyerekes egy kicsit - nagyon. :)

Az meg, hogy más pasija is ilyen-e, mit számít? Te vagy az, akinek ez nem tetszik, a te párkapcsolatodaat érinti negatívan ez a dolog, tehát teljesen lényegtelen, hogy más pasija milyen. Ennyi.

2010. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vannak pasi-tulajdonságok, amik általánosak (és idegesítőek), de ezeket el kell fogadni. Pl. a számítógép előtt ülés, ezt csak mérsékelni lehet.
2010. nov. 11. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Vannak pasi-tulajdonságok, amik általánosak (és idegesítőek), de ezeket el kell fogadni. Pl. a számítógép előtt ülés, ezt csak mérsékelni lehet."


Jajj már, szeretem ezt a szexista világfelfogást. :D Mindent fogjunk rá az illető nemére.

Igenis, nőknél is van olyan, aki imád a gép előtt ülni. És ez ugyanúgy zavarhat egy férfit is adott esetben.

A lényeg a lényeg: nem azért van, mert ő pasi. :)

2010. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Engem valahogy megnyugtat, ha más azt mondja, h az ő pasija is pont ilyen, mert akkor tudom, h nem az enyém aberráns. Barátnőimmel szoktunk erről dumálni.
2010. nov. 11. 11:56
 9/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Engem valahogy megnyugtat, ha más azt mondja, h az ő pasija is pont ilyen, mert akkor tudom, h nem az enyém aberráns. Barátnőimmel szoktunk erről dumálni."


De egy párkapcsolatnak a feleknek nem azért kell a másik viselkedését elfogadni/nem elfogadnia, mert azt egy másik párkapcsolatban a felek elfogadják, hanem, mert úgy szeretik egymást, ahogy vannak.

Attól meg nem lesz senki aberráns, hogy a nagy átlagot nem követi. Egyszerűen csak különbözőek az emberek. De, ha te el akarod fogadni őt ilyennek, ezzel a rossz tulajdonságával együtt, akkor az ne azért legyen, mert más nők is elfogadják ezt.

2010. nov. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!