Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt a legtöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a legtöbben - főleg a lányok -, hogy nem akarnának az osztálytársukkal járni, mi több, még belekezdeni sem egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 15:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Alapból az osztály a szájára veszi a párt, kíváncsiskodnak, sőt, vannak olyan közösségek, ahol megpróbálják őket szétszedni.


Ha szakítanak, akkor meg elindulnak a találgatások, meg a pletyka: miért, hogyan, más miatt...?

2010. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
100%
velem is akart már általánosban és középsuliban is összejönni egy-egy fiu osztálytársam.és nekem is ez volt a jelmondat h osztálytársakkal nem...nekem egyszerűen azért mert megragadtak egy bizonyos haver szintnél.nem tudtam rájuk nézni ugy mint egy pasira aki tetszik.mellesleg valamiért mindig az járt a fejemben h nem jól sülne el a végén és úgy sem lenne egy hosszú életű kapcsolat.
2010. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te nagyon okosnak hiszed magad! Milyen intelligenciáról beszélsz hm? Te egyszerűen nem akarsz megérteni tényszerű dolgokat, amiket maguk a lányok írnak. Talán nem akard veled járni az osztálytársad?


"14-18 évesen megcsalni? Húha. :D"


Nézd, most ennyi erővel akkor én meg azt írom, hogy 14-18 évesen kapcsolat? Vagy akár: 14-18 évesen szexelni? Húha...

Márpedig a 15-18 évesek kefélnek mint a nyulak. És akkor már miért is ne lehetne félrekefélni, vagy akár mással csókolózni? Intelligencia kérdése feldolgozni hogy minden nap látnod kell a szerelmedet aki dobott, és már ki is kezdett valaki mással?

Mi pont nemrég szakítottunk a barátommal, és mivel az ő legjobb haverja az öcsém, ezért néha szokott hozzánk jönni. Tudod olyankor a hátam közepére sem kívánom. Én megértem meg minden, de attól még k*rvára fáj az egész, és ha lehetséges akkor elkerülöm az ilyen helyzeteket, mert így még nehezebben elfelejtenem. Ha még az egyetemen is minden nap látnom kéne, az borzasztó lenne.

2010. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

ma 17:14


"Te egyszerűen nem akarsz megérteni tényszerű dolgokat, amiket maguk a lányok írnak"


Szerintem meg éppen, ti lányok vagytok azok, akik mindenben olyan dolgokat láttok, amik valójában nincsenek is ott. Egyszerűen nem vagytok kellően racionálisak. :)


""14-18 évesen megcsalni? Húha. :D"


Nézd, most ennyi erővel akkor én meg azt írom, hogy 14-18 évesen kapcsolat? Vagy akár: 14-18 évesen szexelni? Húha...

Márpedig a 15-18 évesek kefélnek mint a nyulak. És akkor már miért is ne lehetne félrekefélni, vagy akár mással csókolózni?""


Akkor a te kedvedért, csakis a tiédért átfogalmazom: megcsalni, bármilyen életkorban? :) De ha már valaki a te szóhasználatoddal élve 14-18 évesen elkezdi a félrekefélést... Nincs hozzűfűznivalóm.


"Intelligencia kérdése feldolgozni hogy minden nap látnod kell a szerelmedet aki dobott, és már ki is kezdett valaki mással?"


Látni nem, ellenben viselkedni igenis intelligencia kérdése.


"Mi pont nemrég szakítottunk a barátommal, és mivel az ő legjobb haverja az öcsém, ezért néha szokott hozzánk jönni. Tudod olyankor a hátam közepére sem kívánom. Én megértem meg minden, de attól még k*rvára fáj az egész, és ha lehetséges akkor elkerülöm az ilyen helyzeteket, mert így még nehezebben elfelejtenem. Ha még az egyetemen is minden nap látnom kéne, az borzasztó lenne."


Bla bla bla...


Intelligencia. Ha szeretsz valaki, akkor tudod, hogy mikor kell elengedned, és hogyan kell kezelned a vele kapcsolatos helyzeteket is. Kezelni, nem elkerülni.

2010. nov. 11. 17:39
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont most van egy ilyen ügyem. Nagyon tetszünk egymásnak, de félek, mert hidd el, ha szakítanátok, akkor mindenképpen idegesítene, h ott ül, és ott van, főleg ha egy haveri társaságba tartoztok, utána nem lehetne olyan, mint régen, mert mindig előttetek van, h ti nem csak barátok vagytok... Lehet, h az egyik még szerelmes, annak szörnyű érzés, mert nem tudja őt elfelejteni, ugyanis minden nap látja. Ez a különbözünk dolog meg hogy jön ide? És nem akar veled járni az osztálytársad?
2010. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

ma 18:35


Bocs, nem értem a kérdést, ki különbözik és kitől?

2010. nov. 11. 18:40
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Pedig érdekes, hogy minden lány így gondolja. És képzeld, ez a "szabály" a munkahelyre is vonatkozik, ott is tanácsos elkerülni az ilyesmit. Úgyhogy fogadd el, attól még hogy te "racionálisan" gondolkodsz, a lányok nem fognak zsákbamacskázni, és nem teszik ki magukat a kellemetlenségeknek.


Intelligencia. Ha szeretsz valaki, akkor tudod, hogy mikor kell elengedned, és hogyan kell kezelned a vele kapcsolatos helyzeteket is. Kezelni, nem elkerülni.


Tudok viselkedni és tudom kezelni. Hol írtam én, hogy hisztizek? Azt írtam, hogy FÁJ és el akarom felejteni. Úgy látszik még sosem voltál ilyen helyzetben, de remélem majd megtapasztalod miről beszélek!

2010. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

"Pedig érdekes, hogy minden lány így gondolja."


Nem minen lány gondolja így. :)

2010. nov. 11. 19:03
 19/30 A kérdező kommentje:

"Úgy látszik még sosem voltál ilyen helyzetben, de remélem majd megtapasztalod miről beszélek!"


Csak nem fel vagy háborodva. Lazíts már, ez csak a zinternyet. :D

2010. nov. 11. 19:04
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Jó nem mind, de a többség igen! :P És nem vagyok felháborodva, csak fura, hogy felteszel egy kérdést, mi válaszolunk, te pedig nekiállsz osztani az észt, hogy márpedig ez nem úgy van. Ha egy lány nem akar az osztálytársával kezdeni, akkor annak az okát csakis az a lány határozza meg. Halál mindegy hogy te mit gondolsz! :D
2010. nov. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!