Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják azt a legtöbben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a legtöbben - főleg a lányok -, hogy nem akarnának az osztálytársukkal járni, mi több, még belekezdeni sem egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 15:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

"Ha egy lány nem akar az osztálytársával kezdeni, akkor annak az okát csakis az a lány határozza meg."


Ezek az okok a nőknél sok esetben mondvacsinált indokok. Pusztán szerettem volna megérteni az indokokat. De úgy látszik, nincsenek indokok. :)

A nőkre jellemző egyébként, hogy ők eldöntik, hogy hogy legyen, mindenféle belső késztetés alapján meghozott döntéseket hoznak, aztán meg megy a sírás-rívás, hogy "én ezt nem így akartam". Pedig csak gondolkodni kellett volna picit az érzelmek helyett is.

2010. nov. 11. 19:20
 22/30 anonim ***** válasza:
55%

Ezek csak szerinted mondvacsinált indokok! A nők számára nem, csak úgy látszik "férfiaggyal" ezt nem lehet felfogni. És még te beszélsz érzelmekről? A szerelmi csalódás micsoda, ha nem érzelem? Itt csak arról van szó, hogy a nők sokkal óvatosabbak és megfontoltabbak, a férfiak meg ugye nem az agyukkal gondolkodnak, így nem tudják megérteni a nőket. Summa summárum: attól még, hogy te valamit nem értesz meg és nem fogadod el, az a dolog még létezik.

Jaaa, egyébként meg...szimplán lehet, hogy csak nem vagy elég jó pasi. És könnyű arra hivatkozni, hogy osztálytársak vagytok! :)

2010. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

"A szerelmi csalódás micsoda, ha nem érzelem?"


A szerelemi csalódás nem más, mint a vágyak kivetítése, majd annak tudatosulása, hogy a valóság nem egyezik a vágyakkal. :D


"a férfiak meg ugye nem az agyukkal gondolkodnak"


Mi, férfiak, nagyon is, hogy az agyunkkal gondolkodzunk. :D


"így nem tudják megérteni a nőket."


Nem mintha ez fordítva nem így lenne. :D


"Summa summárum: attól még, hogy te valamit nem értesz meg és nem fogadod el, az a dolog még létezik."


Én nem mondtam, hogy nem létezik, én azt mondtam, hogy semmi racionális alapja nincsen.


"Jaaa, egyébként meg...szimplán lehet, hogy csak nem vagy elég jó pasi. És könnyű arra hivatkozni, hogy osztálytársak vagytok! :)"


Erre hivatkozni? Ezt kétszínűségnek hívják, és nagyon visszataszító dolognak tartom.

2010. nov. 12. 08:22
 24/30 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka van amiért soha nem jönnék össze egy osztálytárssal.Teljesen megzavarna az iskolában,mindennap látnám még ha össze is jövünk akkor is mindig ott van(jó együtt lenni de ilyen életkorban ez túl sok),ha szakítunk akkor ez pláne rossz.Vagy ha össze jövünk akkor biztos nem fapofával ülök mellette hanem mondjuk megcsókolom az meg nem tartozik másokra.Az osztálytárs egy haver,nem tudnék egyikre sem úgy tekinteni,kényelmetlen lenne.


Egyszer volt egy pár az osztályunkba egy hónapig tartott mert szétszedték őket a többiek.Ebből sem kérek köszönöm.Azóta folyton ott van a feszültség közöttük.


Ezek indokok.Mondjuk amint látom mondhatok bármit téged az rohadtul nem érdekel hogy ki mit válaszol,csak kötekedsz azokkal akik válaszolnak,csak azt nem értem hogy miért kérdezted meg ha nem bírod elfogadni hogy mi így gondoljuk és kész.:))


(várom az okosítást hogy ezek mennyire össze hordott dolgok...stb.lehet :) de attól még ez nem változtat semmin)

2010. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

"Egyszer volt egy pár az osztályunkba egy hónapig tartott mert szétszedték őket a többiek.Ebből sem kérek köszönöm.Azóta folyton ott van a feszültség közöttük."


Mi az, hogy szétszedték?


Figyelj, amúgy ez nem okítás. Csak. :) Csak szeretném megérteni, de én nem látom sehol azokat az indokokat, amiket itt sokan leírtak. Vagy lehet, már túl öreg vagyok a mai fiatalsághoz. :D

2010. nov. 12. 10:16
 26/30 anonim ***** válasza:
55%
elég indok le lett írva, csak téged rózsaszín ködfelhő vesz körül és azt hiszed, hogy veletek nem történhet semmi rossz... ez nem matematika, hogy mindenre megvan a bizonyítás, indok, ez a való élet, ne keress mindenre választ, ha nincs kedve a csajnak akkor nincs kedve... az is lehet hogy nem jössz be neki és ezzel a szöveggel volt a legkönnyebb, legkíméletesebb lerázni téged
2010. nov. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
55%

és lehet hogy te olyan fene intelligensnek érzed magad, de a másik fél attól még megcsalhat, nem tudhatod.. és a megcsalás nem egyenlő a félrek.rással, elég ha mással kavar amikor nincs veled... gondolom akkor se maradnál vele..

és nem tudom voltál-e már szerelmes, de a szerelem nem intelligencia kérdése :) de majd ha egy 1évnél hosszabb kapcsolatod szétesik, akkor majd visszatérünk erre ;)

2010. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

ma 11:05


Én élek rózsaszín ködben? :D Én legalább tisztában vagyok önmagammal, hogy mit akarok és mit nem. :) Legalább ezt elmondhatom magamról, de az emberk többsége még ezt sem. Én így látom. Ennyi.


Meg, hogy nem matematika? Erre írtam, hogy jönnek a nagy érzelmek, amit sokan szerelemnek hisznek, aztán meg jön a sírás-rívás, hogy az illető mésképpen képzelte el a dolgokat. Holott egyszerűen csak nem ismeri fel a saját érzelmeit.


"és nem tudom voltál-e már szerelmes, de a szerelem nem intelligencia kérdése :)"


De, a szerelem bizony részben intelligencia kérdése is.


"de majd ha egy 1évnél hosszabb kapcsolatod szétesik, akkor majd visszatérünk erre ;)"


Na most ez hogy jön ide? Akinek szétesik az 1 évesnél hosszabb kapcsolatat, annak a párja, vagy ő maga a kapcsolat elején nem tudta, hogy mit is akar az élettől.

2010. nov. 12. 12:04
 29/30 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, hogy semmi köze ahhoz, hogy nem akar járni veled, hogy osztálytársak vagytok. Egyszerűen csak nem szeret.
2010. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy semmi köze ahhoz, hogy nem akar járni veled, hogy osztálytársak vagytok. Egyszerűen csak nem szeret."


Lehet. Ellenben nem értem, hogy ha a egy lánynál még az elutasítás is hazugságra épül, akkor milyen alapon vár el bármiféle őszinteséget is egy férfitól.

2010. nov. 14. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!