Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés
A barátommal minden nagyon szépen indult. Jól megértettük egymást, még soha senkivel nem éreztem ilyet. Egy pár hete azonban valami megváltozott köztünk. Szerintem minden a kommunikációra vezethető vissza, illetve annak hiányára. Én próbálkoztam elmondani neki, hogy milyen problémáim vannak, de valahogy sosem sikerült igazán jól. Többször is föltettem neki a kérdést, hogy szeretné-e, ha szakítanánk. Végül mindig abban állapodtunk meg, hogy folytatjuk, semmi másban. A héten azonban én már nem bírtam tovább, egyik este felhívtam és újra megkérdeztem, hogy mit szeretne, maradjunk-e együtt... Azt mondta, hogy maradjunk együtt, én pedig azt ajánlottam, hogy akkor mostantól felejtsük el azt a néhány kellemetlenebb hetet. Ebben egyeztünk meg. Ehhez képest másnapra vélhetőleg meggondolta magát, csak engem elfelejtett értesíteni. Egész nap alig szólt hozzám. Következő reggel rákérdeztem, hogy akkor most mi a szitu. Azt mondta, hogy szerinte már nem vagyunk együtt. A dolog nagyon kellemetlen, mert továbbra is sok időt kell együtt töltenünk. Kínos, hogy nem szólunk egymáshoz, rám se néz. Én viszont nagyon szeretem és tudom, hogy ő is érez irántam. Arra gondoltam, hogy hétfőn megmondanám neki, hogy bennem még nem lezáratlan a dolog és hogyha ő úgy gondolja, akkor szerintem képesek lennénk a dolgot újrakezdeni. Hangsúly az újrakezdésen!! (nem folytatni) megbeszélhetnénk, hogy milyen problémáink voltak, megtudjuk-e ezeket oldani és mivel a továbbiakban is sok időt kell majd együtt töltenünk, ezért is adhatnánk magunknak még egy esélyt. Szerintetek van értelme máshogy újrakezdeni? Sikerülhet? Én nagyon szeretném.
2010. nov. 12. 17:48
 1/3 poppye válasza:
van értelme újrakezdeni főleg ha még nem zártad le magadban. de szerintem nem mostanában kellene hanem egy kis idő után úgygondolom várj 2hetet ne nagyon beszéljetek és biztos h hiányozni fogsz neki. adj neki időt. velem is ez volt és azóta együttvagyunk.
2010. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Folytatni nincs értelme.

Egy évig játszottuk ezt "még 3 hónapig, hátha". Semmi értelme nem volt. Lehet, hogy még összejövünk, de el kellett válnunk.

2010. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az elsőnek igaza van és ha még mindig szeretitek egymást mennifog nekem is ment:-) Mert a szerelemben tudni kell megbocsátani is. És lehetnek nézeteltérések minden kapcsolatban
2010. nov. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!