Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Közel 3 éve ismertem meg egy srácot akiről később kiderült, hogy életem legnagyobb szerelme, sajnos a kapcsolatunk csak 7 hónapig tartott, aztán szakítottunk és nem beszéltünk 2 évig.Nekem azóta volt egy kapcsolatom, abból kiléptem, most is van valakim 4 hónapja.Folyamatosan próbáltam a 2 év alatt felvenni vele a kapcsolatot, de sohasem válaszolt.Viszont most vasárnap felhívott...mindenkire számítottam csak rá nem.A mostani barátommal nem felhőtlen a kapcsolatom, mindig csak ígérget,nem vagyok benne biztos hogy komolyan veszi a kapcsolatunkat, és azt is tudom hogy talán sohasem fog senki úgy szeretni mint a volt barátom aki újra feltűnt.

Nem tudom mit tegyek, lépjek ki a jelenlegi kapcsolatomból aminek tudom, hogy nincsen jövője, és folytassam azzal a valakivel aki tudom hogy imád, és nekem is nagyon hiányzott?Persze a helyzet nem egyszerű, van köztünk távolság, szülői harag, de azok az évek amik elteltek tudatták velem, hogy mi szívből szerettük egymást.Soha senkit nem szerettem úgy mint őt.Neki nem is volt senkije a 2 év alatt, de azt mondta már nem bírt várni tovább azért hívott végre fel.Tudom senki más nem dönthet ebben a kérdésben,csupán én, de lehet hogy a sors ismétli önmagát?Amikor 3 éve megismertem akkor is miatta léptem ki egy kapcsolatból, amit persze nem bántam meg ...de "belelépünk kétszer abba a folyóba?"


2009. dec. 23. 12:07
 1/2 anonim válasza:

Én először elbeszélgetnék vele komolyan.Megkérdezném,hogy miért pont most keresett fel 2 év után,ha annyira szeret.Az is lehet,hogy volt valakije aki elhagyta és a régi szép emlékeket felidézve eszébe jutottál.Ráadásul ha olyan messze laktok,attól,hogy szereted még nem kell elhinned minden szavát elvégre a 2 év nem kis idő.Azt nem írtad le,miért szakítottatok pedig elég fontos momentum lett volna.

Neked kell eldöntened,hogy újrakezdjed e vele én csak annyit tanácsolhatok neked,hogy a mostani kapcsolatodból lépj ki mert ezzel csak pazarlod az ő és a te idődet is.

2009. dec. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van értelme. Ha folyton rá gondolsz az jelent valamit, nem? Mit veszíthetsz? Adj neki még egy esélyt.
2011. júl. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!