Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Békülni akar? Van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voguelilias kérdése:

Békülni akar? Van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Szakított a barátom 2 hónapja azzal az indokkal, hogy élni akar. Utána találkoztunk beszélgettünk megbeszéltük, hogy nem lesz folytatása. Viszont hétfőn találkoztunk és mondta, hogy jó lenne velem újrakezdeni de fél attól, hogy mi van ha megint megőrül és nőzni akar. És nem akar konkrét választ adni. Én mondtam neki, hogy rendben akkor döntse el, hogy vagy folytatjuk és próbál változtatni vagy éljük az életünket egymás nélkül de úgy hogy nem keressük egymást és nem találkozgatunk néha napján. Most mit tehetnénk? Várjam meg ameddig ő mondja mint mindig, hogy békülni akar-e vagy sem. De az is megfordult a fejembe, hogy lehet ha kibékülnénk utána már én nem akarnék vele lenni, mert volt már ilyen eset velem. Mit tennétek a helyembe??
2009. ápr. 23. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az eddigi tapasztalataim alapján én így első hallásra azt mondanám, hogy csak egy biztos pontot akar az életében, de szerintem megcsalna... Bár tudom, ha árzelem van a dolgoban, akkor nehéz dönteni. De szerintem ez a "nem akar konkrét választ andi"-szöveggel csak a felelősség alól akart kibújni. Tudod, hogy te dönts, együtt lennétek még kicsit, aztán ha más lánnyal összejön, vagy megcsal, akkor végülis te döntöttél így, ő nem is tehet róla, hiszen ő megmondta... Elég gáz sztem
2009. ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyzetben vagyok a barátnőmmel:S

Csak én nem ezért hagytam el, azaz részben igen.:)

Nem akar konkrét választ adni, mert ha adna, azzal felelősséget kell vállalnia. Ki akar bújni alóla, ahogy én is próbálok:) Ne gyere össze vele, én a sajátomnak is ezt tanácsolnám:D... Meg fog csalni, csak kell egy biztos is neki...Tudom, mert szerintem, legalábbis ahogy elolvastam, most Ti abban a cipőben vagytok, mint Mi...:)

23/F

2009. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy ha együtt vagyunk akkor meg minden annyira más mint amikor külön vagyunk. És ez így is volt amikor együtt minta kapcsolat lehettünk volna viszont amikor hazament akkor meg mintha nem is érdekeltem volna. Én is annak örülnék ha már nem szeretném de sajnos 2 hónap után is nagyon-nagyon szeretem és nem könnyű sőt lehetetlen az eszemre hallgatni! :(
2009. ápr. 23. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem gond, ha nem hallgatsz az eszedre, ez ilyenkor nagyon nehéz! Én is voltam ilyen helyzetben, csalódás volt a vége, mint ahogy írtam is, de kihevertem! Mára már tapasztalat az egész.

Csak van, aki nem heveri ki ilyen könnyen

2009. ápr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!