Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre tudom még hozni a dolgokat? Van értelme újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval két hónapig, de kidobtam, mert két hónap után le szeretett volna feküdni velem, és én attól tartottam, hogy csak arra kellenék neki. Sajnos elmesélte a múltját, amiben volt ugyan komoly kapcsolat is, de nem egy futókaland is, és én totál biztos voltam benne, hogy engem is csak annak szán, de én mivel szűz vagyok, nem arra vágyok. Azóta is többször beszélgettünk, és rájöttem, hogy óriásit hibáztam. Annak ellenére, hogy elég csúnyán dobtam, ő még mindig kedves velem, és mikor nagy nehezen kiszedte belőlem, hogy miért dobtam ki (ezt nem mondtam el neki), totál oda volt, hogy ezt miért nem mondtam el neki akkor, hogy mitől félek, mert egyértelmű, hogy én nem futókaland lettem volna. Azokra a csajokra, akikkel csak úgy együtt volt, nem szokott két hónapot áldozni. De én akkor hittem a barátnőimnek, akik mind attól óvtak, hogy kihasználjon a srác. Most viszont úgy szenvedek, szeretném vele újrakezdeni, de tuti, hogy csalódott bennem, és nem tudom, hogy mit tegyek. Ha előről kezdhetnénk lehetne minden olyan, mint régen volt, vagy ez örökre tüske marad közöttünk?


Előre is köszi a válaszokat!


2009. máj. 6. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát...Ne hidd, hogy az garancia, hogy nem kalandnak kellesz, hogy hónapokat is vár rád. Én megtapasztaltam... 4 hónapot várt rám, az 5.-ben meg kidobott a kalandokért.
2009. máj. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatjátok együtt, de mondd neki, hogy nem szeretnéd elsietni. Vagy ha azóta meggondoltad magad, és nem az elsőtől félsz, hanem attól, hogy utána szakít veled...

szerintem már bizonyította, hogy ez nem így lenne...

2009. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem az elsőtől félek, mert arra már nagyon vágyok. 19 is elmúltam már, és vannak vágyaim, érzéseim. Elég, ha annyit mond msn-en, hogy ölelgetne és puszilgatna, és én attól már készen vagyok. Csak attól féltem akkor, hogy egy használt mosogatórongy leszek neki csak. Mindig azt tanították itthon, hogy húzni kell a srácokat, mert utána elhagynak, és féltem, hogy tényleg ez lesz.

2009. máj. 6. 14:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem simán megpróbálhatnád vele!szerintem várni kéne még a szexszel amikor jártok,ha tud várni akkor tuti hogy kellesz neki.sok sikert!
2009. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!