Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet megtalálni a normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megtalálni a normális fiúkat? Létezik egyáltalán olyan?

Figyelt kérdés

Nem járok nagyon szórakozóhelyekre, inkább barátokkal, haverokkal mászkálok városban vagy valahol.

Mégis olyan fiút szeretnék aki komolyan gondolja, nem csak szexelni akar velem és utána lelép és hosszú távra gondol, hűséges, nem csufi annyira. Hol lehet ilyen normális fiút találni ilyen 19-25 korosztály között?

18/L


2010. nov. 13. 00:06
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
44%
Mmmmmm....
2010. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
25%

Itt gyakorikerdeseken, ilyenkor recskázik az összes kocka, hátha csurran cseppen nekik valami..


Amúgy itt mindenki normális, neeem antiszoc, csak 90%-uknak soha nem volt senkije.


Én csak röhögni jöttem fel, mert tanulni lusta vagyok most 3 óra edzés után...

2010. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
5%
Jelen..most nyilván azthiszed hogy hazudok, de nem :D
2010. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
87%
A normális pasik azok - nagyrészt - , akiket az utcán kinevetsz a barátnőiddel.
2010. nov. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
53%
Én csak 17F vagyok,de én szerintem megfelelnék neked ha idősebb lennék :) Nem ittam még soha nem is cigizek semmi fű,sose voltam diszkóba és csakis komoly kapcsolat jühet szóba :) És nekem is ugyenez a bajom csak fordítva :/ 16-17 L kéne aki normális:/ De hát nem nagyon találok. Am sztem sok 20-25 közötti "normális" fiút nem nagyon találsz=/ 1-2 de az is ritka.
2010. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Moszuke ***** válasza:

hehheh:DDD szokásos kérdés.. ha rákeresnél milliárd ilyen topic nyílt már

a válaszok sablonosak:

könyvtár, piálda, koncert, suli, haverok által, utcán, edzésen, kiránduláson

2010. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:

jelentem van! (:

De ez mindig azzal jár, hogy találkozik a két ember, vagy nem is kell talizni, elég csak 1 fényképet mutatni, és máris nem jó tetszik stb. jönnek a kifogások. Ez van. A normálisak ált. senkinek nem kellenek. mindig így van. De azért csak próbálkozunk...! F és 2 4

2010. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
49%

Szia!Úgy gondolom az embereknek ki kellene már nőnie ezt a "hol vannak a normális nők/férfiak?" kérdésekből.Egy ember nem attól lesz normálisabb,hogy melyik nemhez tartozik.Tény,hogy máshogy jár az agyunk és sokszor félreértjük egymást,de okos ember ezt egy beszélgetéssel megoldja.Ugyanúgy vannak normális srácok,mint csajok,ahogy nők között is vannak,akik csak d*gni akarnak...Én igazából a mai srácokat sem irigylem.Sajnos több a hülye ember a világban,mint a normális.Ne aggódj,úgyis megtalálod majd a párodat :)

21/L

2010. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:

Mindenhol van, csak nem jó helyen keresed...Itt a szobában is van egy...

(egyedül vagyok....:))

2010. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
15 évesen már pasinak számítok? aszondják kb 17-nek nézek ki, jóképű vagyok, még nem veszítettem bunyóban, minden végtagom hatalmasra nőtt, a farkam annyira, hogy nálam már az is végtagnak számít. az iq-m óriási, matekból és tesiből vagyoka legjobb, milliárdos leszek és atomfizikus, szal sajna nem vok túl normális..:(
2010. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!