Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet megtalálni a normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megtalálni a normális fiúkat? Létezik egyáltalán olyan?

Figyelt kérdés

Nem járok nagyon szórakozóhelyekre, inkább barátokkal, haverokkal mászkálok városban vagy valahol.

Mégis olyan fiút szeretnék aki komolyan gondolja, nem csak szexelni akar velem és utána lelép és hosszú távra gondol, hűséges, nem csufi annyira. Hol lehet ilyen normális fiút találni ilyen 19-25 korosztály között?

18/L


2010. nov. 13. 00:06
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
58%

na én pesten lakom, 21 vagyok, csúnya se vagyok, csak egy kicsit hülye :D, de az a nemnormális aki nem hülye egy kicsit... a kapcsolatot meg komolyan gondolom, nemkell ribi. ja és még szüz vagyok

gondolom irtam elég kizáró okot, mer ugye nem vagyok kisportolt, meg nincs tapasztalatom, mer ugye azér az biztos kell hogy legyen... meg normális se vagyok. aki ilyen karra jár a BME n az valsz nem normális, legalábbis kicsit mazochista... hogy önszántából választotta a tömény szivatást...

jaa meg publikus a privát cimem is :D

de inkább ne irjon senki, most tanulnom kéne sokat, nemérek rá :P:PPPP

2010. nov. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
Na várjunk, jegy nélkül bejárod mindegyik pontot? :)
2010. nov. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

be tudom járni. :D Kökin befele nem nézik az ellenőrök így eljutok bárhova oda fele. B.nömmel általában Móriczon talizok onnan meg ott a 4-6os, vagy a buszok.

haza fele kicsit neccesebb vagy megvárom a 11 órát, h lelépjenek az ellenőrök vagy a Borárosról megyek aaaaa nem tom meddig ( nem jut eszembe a neve) és onnan még busz átszállással, vagy akár Blahától is tudok menni busszal és még onnan villamos. ezért haza tudok jutni max egy nagyot kerülök. :S :D:D:D

2010. nov. 13. 01:34
 34/49 anonim ***** válasza:

Bevállalós lány vagy akkor :D

(Na nem mintha az emberek fele nem hasonlóan csinálná... :))


Nekem mondjuk a nyugalom megér annyit, hogy mindig legyen bérlet a zsebemben, bár így is sokszor inkább sétálok, legalább szívok egy kis friss levegőt... :P

2010. nov. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:
túl drága a bérlet xD
2010. nov. 13. 01:41
 36/49 anonim ***** válasza:

Nekem mondod... Nekem már diákom sincs...


Na de hagyjuk inkább a BKV-t :D


Mit tanulsz? :)

2010. nov. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:

Egészségügyibe járok igazából sebész szeretnék lenni... :$

De mondjuk beérem hogyha egészségügyibe eltok majd helyezkedni. :$ :)

2010. nov. 13. 01:49
 38/49 anonim ***** válasza:

"De mondjuk beérem hogyha egészségügyibe eltok majd helyezkedni." - hát ilyen hozzáállással...

Ez egy olyan dolog, amiért már kűzdeni kell, ne érd be kevesebbel, mint az álmod! :)

2010. nov. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
én próbálkozom, de az a sok tanulás. :D:D:D:D és még ami előttem áll. :D:D:D
2010. nov. 13. 01:53
 40/49 anonim ***** válasza:
Akkor legalább akard, ha nem is teszel mást érte. Nekem bejött :D (eddig... :$)
2010. nov. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!