Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet megtalálni a normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megtalálni a normális fiúkat? Létezik egyáltalán olyan?

Figyelt kérdés

Nem járok nagyon szórakozóhelyekre, inkább barátokkal, haverokkal mászkálok városban vagy valahol.

Mégis olyan fiút szeretnék aki komolyan gondolja, nem csak szexelni akar velem és utána lelép és hosszú távra gondol, hűséges, nem csufi annyira. Hol lehet ilyen normális fiút találni ilyen 19-25 korosztály között?

18/L


2010. nov. 13. 00:06
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
hááát remélem. :$:P:D
2010. nov. 13. 01:57
 42/49 anonim ***** válasza:

Én mentem, jó éjt!

És a párkapcsolat helyett az álmodat akard, annak jobbat tesz. Az előbbi meg majd csak jön. :)

2010. nov. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) yóóóéjt. :)
2010. nov. 13. 02:05
 44/49 anonim ***** válasza:
"nem csufi annyira" - hát akkor magadra vess! Igenis vannak normális fiúk, de a legtöbb ronda és ezért le vannak sz@rva. Írnám h én az vok és írj privit, de úgyse kellenék neked, mert nem nézek ki jól. Szal ha nem találsz normális pasit, egyedül te tehetsz róla!
2010. nov. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

én normális vagyok :! de senki nem foglalkozik ezzel.. a minden lánytól csak ezt kapom : "olyan aranyos vagy"

eddig minden lány csak tönkretett !:S

2010. nov. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Pl. itt vagyok én. Írj levelet.
2010. nov. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Szia!

ezzel én is így vagyok. én sem járok szórakozóhelyekre. én is a belvárosban szoktam mászkálni, mert ott is sok szép lány van, de az utcán nem merek odamenni hozzájuk, mert ha nem tetszem neki, akkor jól leolt, és nincs kedvem égni mindenki előtt. egy buliban persze ez más, mert ott bárkihez is megyek oda, az akar táncolni, de ilyen helyen a lányok 90%-a rib@nc, és nekem nem egy ilyen lány kell.

ha van kedved, akkor nyugodtam írj.

2010. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Ja, és 18F voltam. (11.18)
2010. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Létezik :D Ha gondolod írj privit :)

25/F

2010. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!