Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet megtalálni a normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megtalálni a normális fiúkat? Létezik egyáltalán olyan?

Figyelt kérdés

Nem járok nagyon szórakozóhelyekre, inkább barátokkal, haverokkal mászkálok városban vagy valahol.

Mégis olyan fiút szeretnék aki komolyan gondolja, nem csak szexelni akar velem és utána lelép és hosszú távra gondol, hűséges, nem csufi annyira. Hol lehet ilyen normális fiút találni ilyen 19-25 korosztály között?

18/L


2010. nov. 13. 00:06
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Csak egy példa:

múltkor sétáltunk Nyugati felé, ment előttünk 2 hölgyecske, egyiknek leesett a gombja. Egyik barátunk belerúgott, a másik szólt neki, akkor már majdnem nekiment a lánynak is, aki fel akarta venni. Kicsit vicces volt (meg kicsit amúgy is jól éreztük magunkat), és mentünk mögöttük, hülyültünk, a lányok vették a lapot, de nem volt semmi. Nyugatinál szétváltunk, egyik barátom metróval ment tovább, ahogy az egyik lány is. Ugyanott száltak le, ugyanarra mentek. A lány megkérdezte, hogy "most engem követsz?", aminek folytán kialakult egy beszélgetés. (nem így volt, csak egy házban laknak :)) Ebből azért lehetett volna bármi is szvsz.

(a vége állítólag :D)

2010. nov. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
azért nem mennek oda az utcán, mert félnek -jogosan- a kudarctól, ami tény, hogy nagy %-ban bejön. Így hát ebbe se reménykedj. Keress olyan kikapcsolódási lehetőséget v. szórakozási lehetőséget, ahol sok ember/fiatal megfordul. Biztos van amit szeresz, sport, vagy bármi, próbálj kitalálni valamit. Vagy barátnőddel menjetek közösen.
2010. nov. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:
pl: korcsolyázás, billiárd, ezek mind szépek is yók, de ha úgy nézzük nem olcsó, mert okés 1x-1x még oké, de azért nem szeretném az összes pénzt erre költeni. nah yó mondjuk korcsolyázni imádok oda szívesen elmennék, de bnöim se tudják mindig fizetni.
2010. nov. 13. 01:12
 24/49 A kérdező kommentje:
ez a gombos story ez tetszett. :))) és nem lett semmi köztük? pedig még közel is laktak egymáshoz. :)
2010. nov. 13. 01:13
 25/49 anonim ***** válasza:

A srác "kapcsolatban" van, de én nem mondanám annak, meg igazából a metrózástól kezdődő rész elég hihető, de túl sok hasonló sztorija van ahhoz, hogy teljes mértékig elhigyjem neki... :P


De ha nem vagy visszautasító, adsz lehetőséget az embereknek, akkor egy ilyesmi bármikor megtörténhet, és még csak kűzdened sem kellett érte.

Éld csak az életed, érezd jól magad, ettől javul a kisugárzásod is --> még valószínübb egy jó találkozás :)

2010. nov. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
Szia, háát, én nem Bpesten lakom :( Pedig ott sok a szép lány :)
2010. nov. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

hát remélem, hogy sikerülni fog. :S :) és köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.

most már rám találhatna a szerencse. :)

2010. nov. 13. 01:22
 28/49 anonim ***** válasza:
Merrefele szoktál sétálgatni? Milyen napszakban? :D
2010. nov. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

Igen, Pesten sok a plázapics@ aki elvileg szép ...

csak én épp nem vok olyan.

én nem tehetem meg, h minden nap újabb és újabb márkás ruhát vegyek, hogy minden hétvégén több ezret költsek bulikra, meg stb...stb... ( de ezt nem sajnálom, mert én legalább nem vagyok olyan mint a többi... )

2010. nov. 13. 01:24
 30/49 A kérdező kommentje:
Hát iskola után vagy este, akár Nyugati, Hősök tere vagy itt a kerületemben (19. ker) vagy Móricz Zs., de bármerre ahol épp kilyukadunk. (és ahonnan haza tudok jutni úgy, h ne keljen BKV jegyet vennem :$:D )
2010. nov. 13. 01:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!