Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még helyes, szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még helyes, szeretni tudó, értelmes, életrevaló nők?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 11:37
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Itt vagyok!
2010. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hol? :D
2010. nov. 13. 11:39
 3/32 anonim ***** válasza:
Létezni léteznek, csak nézőpont kérdése. :D
2010. nov. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Milyen nézőponté? :)
2010. nov. 13. 11:40
 5/32 anonim ***** válasza:
Léteznek, de ha nem nézel ki jól, nekik se kellesz.
2010. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Léteznek.
2010. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi a helyes? Szeretni tudó? Értelmes? Életrevaló?

A 'helyes' mindenkinek más. Szerintem ez teljesen egyértelmű.

A szeretni tudó is... Valaki nagyon ragaszkodó, neki egy hasonló párra lenne szüksége, de van, aki kevésbé emocionálos, Ő nem igényli annyira a szeretgetést.

Értelmes az például kedves kérdező a Te értelmi szintedtől is függ. :D Neked mi számít értelmesnek? Mert nekem az, akivel lehet beszélgetni normálisan, kerek mondatokban bármilyen témáról. Például.

Életrevaló: feltűnés nélkül el tud lopni néhány csokit a sarki közértből a gyerekeinek? Mert az etnikumnál Ő életrevaló, de nekem nem számít annak :D

2010. nov. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy vannak e....


Mindegyik olyan nagyképű és öntelt...

a náluk pár évvel fiatalabb pasikat meg lenézik...

A tökéletes pasi kell nekik, autó, pénz nagy ház, mindenki csak a tökéletességre vágyik...

Legalábbis ezt tapasztalom...

Meg a másik, ahányszor leülök egy lány mellé, vagy ő mellém mindig ott van a fülében az mp3-még hozzájuk szólni sem tudunk...

Vagy pont volt olyan eset, hogy le akartam ülni egy csaj mellé, mert látásból ismertem. Nem akartam semmit tőle, csak leülni mivel nem volt hely a buszon. Erre ő nagyképűen mosolyogva mondja, sajnos nem lehet jön a pasija...köszi...

És hát nem is ült mellé az...

Azt hitte akarok tőle valamit, mert néha köszönök neki, mondjuk ő köszön rám először mindig...


Én kezdem nem megbízni a csajokban, jobb is elfelejtem őket és feladom. Nem azért mert töketlen volnék, hanem azért mert lenézik a normális pasikat...

Olyan buták, mint a tök... ha 21 évesen még szűz vagy-vaqgy még nem volt barátnőd, mindenki gyanakodni kezd-hogy miért stb...

Aztán lelépnek, pedig még azért lehetséges ez mert nem voltam szerelmes ennyi...

A nők nem becsülik sem önmagukat sem másokat, mert 14-15 évesen fűvel fával kavarognak...

Tisztelet a 5-15%-nak.

Nekem ez a tapasztalatom...

2010. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:47



Engem például abszolút nem érdekel, hogy van-e autója, pénze stb. Csak szeressen, és én is Őt!:)

2010. nov. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Meglatasom szerint leteznek, de nagyon ritkak...es nagy szazalekuk mar boldog parkapcsolatban van, szoval szingli ertelmes noket nehezen fogsz talalni sajnos...
2010. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!