Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély jóképű de normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély jóképű de normális srácot találnom?

Figyelt kérdés
Oké,szóval az eddigi események dióhéjban: Rövid,felszínes kapcsolatok, aztán egy olyan ahol én megszerettem a fiút de ő nem, aztán a következőben én nem szerettem ő viszont nagyon... És a mostaniban kezdtem azt hinni hogy "Igen,végre rátaláltam...Minden megvan benne ami kell" és nagyon csúnyán ráb@sztam. Igényeim vannak, egyszerűen egy ronda sráccal (A szépség a mai világban nem igazán relatív, akárki akármit mond) nem tudok úgy ellenni, mint egy jól kinézővel. Hacsaknem nagyon jó a kisugárzása. Engem szép lánynak mondanak, de eddig senki se akart megismerni igazán... (plázacica nem vagyok,egy egyszerű jól/átlagosan kinéző lány) Szerintetek ezek után mitcsináljak? Lehet nemjól fogalmaztam a kérdést, de elég nagy zűrzavar van bennem... Szeretnék egy olyan kapcsolatot ahol kölcsönös a szerelem, de egyszerűen nem találom... Arra gondoltam, a baráti körön kívül kellene "keresnem" valakit, mert akkor legalább nem nincs az, hogy visszahallok mindent mindenkitől.. És csak a kavarások mennek. Bocsi ha hosszúra sikeredett.. Remélem lesz olyan aki tud adni nekem jótanácsokat:)
2010. nov. 13. 12:33
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Aki jóképű annak nincs szüksége internetes ismerkedésre... Ugyan az elmondható a szép lányokról is.
2010. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyanígy voltam... De ugye azt írtad, hogy jól/átlagosan kinéző lány vagy akkor ne parálj, "keresgélj" máshol is ne baráti körön belül mert általában annak nem lesz jó vége. hidd el tudom, volt már benne részem :) nagyon drukkolok neked :)
2010. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
Nálam is pont ugyanez a helyzet. Mindig a jóképű pasik tetszenek, vagyis számomra kell, hogy az legyen, kell, hogy valami megfogjon benne, ha ez nincs meg, szóba se jöhet. Csak ezzel az a baj, hogy ezeknek a fiúknak pár órára kell valaki. Mert ugye miért is lenne neki elég egy, ha lehet számtalan több is. És ez szinte mindig igy van. Nekem is lejjebb kellenem adnom a mércét, de egyszerűen nem tudom, aztán meg maradnak ezek...
2010. nov. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
küldtem privit :)
2010. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
nézd én értelmes vagyok, de biztosra veszem hogy mivel kigyúrva nemvagyok rám se néznél... ez van
2010. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
ne azért legyen helyes pasid hogy másoknak mutogasd,mert a normálisak legalább nem egósak,és sokkal több van bennük mint egy hülye beképzelt fiúban.én is találtam egy fiút hosszú keresgélés utána,és ő jött oda hozzám,és nem volt helyes,hanem aranyos,és kedves és nekem inkább ez számít mint hogy milyen csőgatya meg sapka van rajta-_-''
2010. nov. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én csomó ideig azért jártam ronda srácokkal, mert azt hittem, hogy bennük van vmi lelki plusz, ami a jókban nincs. Hát, fenét van ;D Amúgy ismerkedj új helyszíneken, közösségekben, a változatosság mindig király ;D
2010. nov. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Utolsó: pedig van, csak az a lányokat nem érdekli, ezért meg se látják a ronda külső mögött.
2010. nov. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ:) Nagyon igazatok van:D

Hát most mesélhetnék sokmindent hogy én hogy gondolom meg mi a véleményem de énis csak a saját tapasztalataimból tudok meríteni, ami nincs sok. Egy picit félreértettetek, nem a kigyúrtság a fontos, vagy a csőgatya (főleg nem:D) hanem hogy legyen a lényének olyan kisugárzása ami a legtöbb nőnek be szokott jönni, szóval akár kevésbé szép is lehet az illető, ha megnevettet, és kedves. Viszont a csúnyácska srácokhoz sokszor társulnak ilyen antiszoc, önbizalomhiányos tulajdonságok, amiket nehéz elviselni. :D (Ők ált. a fél életüket a gép előtt töltik) Na mindegy, ez nem annyira lényeges csak megjegyeztem. És köszi h írtatok, ha van még vélemény, azt nyugodtan:)

2010. nov. 17. 15:09
 30/34 A kérdező kommentje:
Most olvasgatom vissza, teljesen elfeledkeztem erről a kérdésről. lassan másfél éve megtaláltam az "igazit"... :)
2012. jún. 13. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!