Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély jóképű de normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély jóképű de normális srácot találnom?

Figyelt kérdés
Oké,szóval az eddigi események dióhéjban: Rövid,felszínes kapcsolatok, aztán egy olyan ahol én megszerettem a fiút de ő nem, aztán a következőben én nem szerettem ő viszont nagyon... És a mostaniban kezdtem azt hinni hogy "Igen,végre rátaláltam...Minden megvan benne ami kell" és nagyon csúnyán ráb@sztam. Igényeim vannak, egyszerűen egy ronda sráccal (A szépség a mai világban nem igazán relatív, akárki akármit mond) nem tudok úgy ellenni, mint egy jól kinézővel. Hacsaknem nagyon jó a kisugárzása. Engem szép lánynak mondanak, de eddig senki se akart megismerni igazán... (plázacica nem vagyok,egy egyszerű jól/átlagosan kinéző lány) Szerintetek ezek után mitcsináljak? Lehet nemjól fogalmaztam a kérdést, de elég nagy zűrzavar van bennem... Szeretnék egy olyan kapcsolatot ahol kölcsönös a szerelem, de egyszerűen nem találom... Arra gondoltam, a baráti körön kívül kellene "keresnem" valakit, mert akkor legalább nem nincs az, hogy visszahallok mindent mindenkitől.. És csak a kavarások mennek. Bocsi ha hosszúra sikeredett.. Remélem lesz olyan aki tud adni nekem jótanácsokat:)
2010. nov. 13. 12:33
1 2 3 4
 31/34 Shaddark ***** válasza:
És milyen???
2012. jún. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

Engem a környezetemben ilyennek tartanak a lányok is,pedig én csak átlagosnak nevezném magam.De most van barátnőm,szóval nem akarok ismerkedni.Azért ne csüggedj szerintem rengeteg hozzám hasonló férfi van és ha engem jóképűnek és normálisnak tartanak akkor szerintem sokan vannak még ilyenek.Biztos megtalálod akit keresel.

Bár az is igaz,hogy fiatal vagy még lehet,hogy nem kéne ennyire erőltetned ezt a fiúzást 17 évesen.

Majd rád talál egy ilyen srác,csak legyél türelmes.

25F

2012. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 Shaddark ***** válasza:

Most írta hogy másfél éve megtalálta az igazit D

Azért frissült a poszt mert beírta... Amúgy 2 éves a pobléma, 2010-es. :)

Remélem megírja mennyire jóképű, ha már frissített...

2012. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
nekem jóképű, de ez relatív:D
2012. jún. 25. 22:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!